У Ковельському медколеджі організували день відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів

26 Березня 2023, 16:58
День відкритих дверей у Ковельському медколеджі 1150
День відкритих дверей у Ковельському медколеджі

У Ковельському фаховому медичному коледжі пройшла зустріч майбутніх абітурієнтів та їх батьків з керівництвом коледжу під час дня відкритих дверей.

Його учасники змогли безпосередньо послухати актуальну та важливу інформацію, поспілкуватися, поставити запитання, які найбільше цікавили, йдеться на сторінці навчального закладу у фейсбуці

На початку зустрічі до майбутніх вступників звернулася директор коледжу Олена Григола, яка подякувала присутнім за виявлений інтерес до закладу освіти, коротко зупинилася на його історії та сьогоденні.

Ознайомила зі структурою коледжу, організацією освітнього процесу в умовах воєнного стану, матеріально-технічною базою, особливостями написання мотиваційного листа до Ковельського медколеджу. Також відзначила потенціал колективу коледжу, завдяки наполегливості й професіоналізму якого наш заклад має вагомі досягнення та впевнено крокує до визначених цілей.

Перед присутніми на заході майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступила відповідальний секретар приймальної комісії Лариса Хвіц, яка проінформувала про особливості вступної кампанії 2023 року.
Для отримання індивідуальних консультацій та практичної допомоги майбутнім вступникам та їхнім батькам порадили звертатися до приймальної комісії коледжу, на базі якої буде функціонувати консультаційний пункт для допомоги щодо створення електронних кабінетів вступників та розміщення в них необхідних документів.
Зустріч пройшла в невимушеній, доброзичливій атмосфері з демонстрацією відеоролику щодо огляду матеріально-технічної бази закладу і діяльності студентських наукових гуртків.

Під час практичної частини заходу гості мали змогу відчути себе студентами та поспілкуватись з досвідченими викладачами Іриною Совтус та Оленою Чирук.

 

Коментар
28/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023
26.05.2023