Про нас

Видання Район.Медицина інформує про стан медичної галузі у Волинські та Рівненській областях.  Також редакція прагне, аби ресурс став майданчиком комунікації медиків, профільних чиновників та читачів. 

У майбутньому журналісти мережі планують дослідити, чим живуть медичні заклади у всіх куточках Волинської та Рівненської областей. Ми будемо стежити за ходом медичної реформи. Разом з авторитетними медиками створимо серію просвітницьких матеріалів в аудіо та відео форматах на тему здоров'я. 

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у Facebook та на Телеграм-канал Район здорової людини

З питань співпраці та розміщення реклами звертайтеся  пишіть на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номером +380664132928.  

Над проєктом працюють редакторки Наталія Голодюк та Марія Мартинюк.

Довідково: Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

Мережа гіперлокальних сайтів Район.in.ua працює у складі холдингу CID MEDIA GROUP, який володіє проєктами Таблоїд Волині, Сім'я і дім та радіо СіД fm

05/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023