Про нас

Район.Медицина видання про громадське здоров'я та стан медичної галузі в регіонах від національної мережі гіперлокальних медіа Район.in.ua, Інформує про стан медичної галузі у Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Херсонській областях, а також висвітлює новини медицини, які впливають на життя людей у регіонах.

Журналісти мережі досліджують, чим живуть медичні заклади України, стежать за ходом медичної реформи. Разом з авторитетними медиками створюють  просвітницькі матеріали у сфері громадського здоров'я. 

Наша місія – всеохопно висвітлювати новини у сфері медичної галузі та сприяти здоровому способу життя населення.

Над проєктом працюють редакторки Віта Шепеля та Марія Мартинюк. 

Сайт є частиною мережі Район.in.ua – національної мережі гіперлокальних медіа, яка зараз працює у Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській та Херсонській областях. 

Наша місія – сприяти розвитку громад, забезпечуючи аудиторію якісним інформаційним продуктом. 

Наші цінності: 

  • сталий розвиток;
  • добробут;
  • рівноправ’я;
  • репутація
  • здоровий глузд

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua – це не просто група видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми даємо можливість журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. 

Усі сайти мережі за 2022 рік зібрали читацьку спільноту зі 14 мільйонів читачів з усіх куточків світу. Найпалкіші прихильники стежать за життям редакції у групі Друзі Району

Нині бренд «Район.in.ua» працює у Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській та Херсонській областях. Також він об’єднує дев'ять тематичних проєктів: 

А ще працюють фан-сторінки Район.Котики та Район.Мелроуз.

У команді мережі працює понад 30 професійних медійників. Це – кореспонденти, репортери, аналітики, редактори, фотокореспонденти. 

Головна редакторка мережі – Ірина Воротна, директор ТОВ «Інформаційне агентство Район ін юа» – Ігор Денисевич.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua є офіційно зареєстрованим медіа від ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа»  та працює у складі CID Media Group. Це – один з найбільших регіональних медіахолдингів України, до складу якого входять проєкти Таблоїд ВолиніСім'я і дім та радіо СіД fm

CID Media Group – є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

Власником ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа» є Роман Корсак, генеральний директор  VolWest Group.

З питань співпраці та розміщення реклами звертайтеся  пишіть на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номером +380664132928.  

24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024