Інфекційна лікарня Волині переповнена хворими з респіраторними інфекціями

16 Грудня 2022, 12:45
Інфекційна лікарня Волині переповнена хворими з респіраторними інфекціями 1439
Інфекційна лікарня Волині переповнена хворими з респіраторними інфекціями

Волинська обласна інфекційна лікарня майже повністю завантажена. Серед пацієнтів найбільше хворих з респіраторними інфекціями.

Про це під час брифінгу у Волинській ОВА розповіла головний лікар обласної інфекційної лікарні Галина Морочковська, передає ІА Волинські новини. 

«Сьогодні у нас 163 хворих у стаціонарі, з них сто дітей та двадцять дітей до року. В цей період якраз підвищується захворюваність на вірусні інфекції. На сьогодні 80% хворих – це респіраторні інфекції. Діти поступають з високою гіпертермією, лихоманкою. Серед респіраторної групи є грип А, респіраторно-синцитіальна інфекція, яка дає у дітей ускладнення пневмонії, діти навіть потребують кисневої підтримки, також це риновірусна інфекція, аденовірусна інфекція. В цьому році навіть з’явився метапневмовірус. Раніше ми його не діагностували», – зазначила Галина Морочковська.

Окрім групи респіраторних інфекцій, сьогодні є і коронавірусна інфекція. В лікарні нині перебуває 13 хворих, серед яких троє дітей. У реанімаційному відділенні – шість важких хворих, з яких троє – діти.

Відділення кишкових інфекцій наполовину заповнено хворими ротавірусною інфекцією – 16 хворих.

«Необхідно вчасно звертатися до лікарні. Адже хворим, які потрапляють у лікарню, потрібно проводити дезінтоксикацію, капати, виводити їх зі стану токсикозу», – зазначила лікар.

Коментар
28/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023
26.05.2023