У «Дії» з'явилися нові COVID-сертифікати: як вони виглядають

01 Лютого 2022, 16:48
У «Дії» з'явилися нові COVID-сертифікати: як вони виглядають 827
У «Дії» з'явилися нові COVID-сертифікати: як вони виглядають

У мобільному додатку «Дія» з'явилися COVID-сертифікати про бустерну дозу вакцини від коронавірусу - їх можуть згенерувати лише ті, хто її отримав.

Про це інформує УНІАН.

Напередодні в Мінцифри анонсували, що документ стане доступним лише в кінці поточного тижня, проте, як показала практика, отримати його можна вже зараз. Для цього, як і раніше, необхідно згенерувати в додатку новий сертифікат, і якщо ви вже зробили третє щеплення, інформація про нього з'явиться в новій версії документа.

Користувач може отримати як внутрішній, так і міжнародний документ. Після цього дія попереднього сертифіката про вакцинацію продовжується на 270 днів з моменту отримання третього щеплення. У новому сертифікаті вказана інформація з назвою препарату, яким була зроблена бустерна доза щеплення.

Читайте також: Омікрон став домінантним штамом у Польщі

За даними МОЗ, з початку вакцинальної кампанії бустерну дозу отримали понад 339 тисяч українців. За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, вакцинація бустерною дозою підвищує рівень захисту від коронавірусу до 80%, в тому числі й від штаму «Омікрон». У зв'язку з цим глава відомства закликав українців вакцинуватися, зокрема, робити бустерні щеплення.

 

Коментар
Код блоку:
12/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
12:00
11.08.2022