стрічка

Професійне очищення зубів ультразвуком

25 Жовтня 2021, 13:25
Професійне очищення зубів ультразвуком 691
Професійне очищення зубів ультразвуком

Давно лишилася в минулому, або використовується досить рідко, механічна чистка зубів. Коли лікарю доводилося ручним інструментом знімати затверділий наліт, супроводжуючи процедуру пошкодженнями ясен та емалі. До того ж ці маніпуляції потребували стільки часу, що пацієнту доводилося іноді ходити на кілька сеансів. 

На зміну старим методам прийшла сучасна апаратна стоматологія, зокрема ультразвукове чищення зубів. Ознайомитися з особливостями процедури, а також записатися в одну з найліпших клінік Києва Porcelain можна за посиланням porcelain-dent.com.ua/service/hygiene/ultrazvukovaya-chistka-zubov.

Переваги очищення

Призначається ультразвукове чищення зубного ряду перед лікуванням, щоб побачити, наскільки постраждав зуб, а також як профілактично-гігієнічна процедура. Після зняття каменю:

  • відновлюються процеси мінералізації;
  • усуваються умови для розмноження бактерій, що значно сповільнює їхнє подальше поширення;
  • зменшується, а згодом зникає запалення ясен;
  • починають активніше функціонувати слинні залози;
  • колір освітлюється на кілька тонів.

Докладніше про всі нюанси професійної чистки ви дізнаєтеся за посиланням https://porcelain-dent.com.ua/service/hygiene/professional-teeth-cleaning.

Принцип роботи обладнання

Стоматологія Porcelain оснащена новітнім ультразвуковим скалером. Він працює як у «сухому» режимі, так і з рідиною. Ретельно підібрана частота коливань впливає лише на наліт (навіть під яснами), а ясна й власне зуби не зачіпає, тож жодних пошкоджень не буде.

Після процедури поверхня зубів стає шорсткою і потребує додаткового полірування. Для цього користуються системою Air Flow: насадка з двома каналами подає на зуби суміш порошку й повітря з одного та води з іншого. З’єднуючись, речовини під тиском перетворюються на спрей, який і шліфує та додатково очищує тканини ротової порожнини.

На кінцевому етапі на зуби наносять фторлак, щоб зміцнити їх і запобігти швидкій пігментації — додатково і лише за необхідності.

Професійне чищення рекомендують проводити раз на пів року, а от курцям доведеться проходити маніпуляції кожні три місяці, якщо, звичайно, вони хочуть мати білосніжну усмішку.

Дії після процедури

Надалі варто дотримуватися певного режиму харчування та слідкувати за своїм способом життя:

  • у першу добу зовсім відмовитися від куріння;
  • кілька годин після очищення ліпше не їсти, а пити тільки звичайну воду;
  • перші 2-3 години уникати їжі, яка може забарвлювати емаль, — чорниць, томатів, чаю, кави, продуктів з яскравими барвниками;
  • не забувати про полоскання тричі на день перші три дні, яке призначить лікар.

 

Коментар
28/11/2021 Субота
27.11.2021
26.11.2021