стрічка

У психлікарні в Липинах де виявили спалах, розгорнули ковідний стаціонар

19 Жовтня 2021, 11:45
Волинська обласна психіатрична лікарня 245
Волинська обласна психіатрична лікарня

У Волинській обласній психіатричній лікарні – спалах COVID-19, тому в медичній установі розгорнули ковідний стаціонар. 

Про це ІА Волинські Новини повідомила головна лікарка закладу Людмила Юрко.

З її слів, 12 жовтня 2021 року серед пацієнтів психлікарні виявили перші симптоми захворювання – підвищену температуру. За допомогою ПЛР-тестування у хворих лабораторно підтвердили коронавірусну інфекцію.

«У той же день, 12 жовтня, нашу лікарню включили у перелік закладів, що мають право надавати допомогу пацієнтам з COVID-19. І ми розгорнули ковідне відділення на 50 ліжок, куди й перемістили всіх пацієнтів, у яких підтвердили діагноз. Організована робота медичних команд. Хворі отримують необхідну лікарську допомогу у повному обсязі», – зазначила очільниця комунальної установи.

Головна лікарка зазначила, що станом на 18 жовтня COVID-19 підтвердили у 39 пацієнтів психіатричної лікарні. Усі вони мають легку форму захворювання або ж середнього ступеня.

«Дихальної недостатності станом на сьогодні у жодного із хворих немає. Сатурація в усіх в межах норми. Утім серед пацієнтів є декілька людей, які мають підвищену температуру тіла – до 38 градусів. Вони почувають себе задовільно», – зазначила Людмила Юрко.

Вона додала, що випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію є й серед персоналу лікарні: «Усі наші працівники, у яких виявили COVID-19, перебувають на амбулаторному лікуванні за місцем проживання. Наразі не можу озвучити точну кількість хворих. Це близько 5-6 осіб», – інформує вона.

Директорка запевняє, попри те, що у тимчасовому ковідному стаціонарі КП «Волинська обласна психіатрична лікарня міста Луцька» немає централізованого постачання кисню, заклад повністю забезпечений кисневими концентраторами.

Читайте також: МОЗ хоче запровадити «підйомні» для медиків

Коментар
28/11/2021 Субота
27.11.2021
26.11.2021