стрічка

У Ковельській громаді встановили «помаранчевий» рівень епіднебезпеки

14 Жовтня 2021, 11:00
Коронавірус / Фото ілюстративне 408
Коронавірус / Фото ілюстративне

У Ковелі діє «помаранчевий» рівень епіднебезпеки.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Під керівництвом міського голови Ігоря Чайки відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. 

На сьогодні у громаді виникла надзвичайна ситуація, пов’язана з відсутністю лімітів з постачання природного газу бюджетним установам в осінньо-зимовий період. Про це говорив перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Крім того, ціна палива стрімко зростає, що теж викликає серйозне занепокоєння.

У зв’язку з цим комісія попередньо визначила у Ковельській громаді надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Це може призвести до дестабілізації життєдіяльності Ковельської територіальної громади та завдати значних матеріальних збитків.

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, розповіли завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр та медична директорка Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук.

Вони повідомили, що кількість хворих стрімко зростає. Багато з них потребують кисневої терапії. Рівень вакцинації у громаді — 7%. Серед освітян — понад 53%. Вони вкотре наголосили на необхідності щеплень, що сприятиме підвищенню рівня епідемічної безпеки.

Зважаючи на ситуацію, та відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ та НС місцева комісія вирішила встановити у Ковельській громаді «помаранчевий» рівень епіднебезпеки. 

Тож, якщо динаміка не зміниться, то не виключають найближчим часом посилення карантинних обмежень.

Читайте також: 

Коментар
18/10/2021 Понеділок
18.10.2021
17.10.2021