стрічка

Рівненщина: хворий на поліомієліт хлопчик вже не стає на ноги

07 Жовтня 2021, 16:02
Рівненщина: хворий на поліомієліт хлопчик вже не стає на ноги 1098
Рівненщина: хворий на поліомієліт хлопчик вже не стає на ноги

Нині фахівці проводять епідрозслідування, адже поліомієліт – вірусна інфекція.

Хлопчик, в якого підтверджено поліомієліт, нині не стає на ноги, повідомили лікарі. Небезпечний вірус зафіксували на Рівненщині. Про це йдеться в ТСН.12.00. 

Малюку рік та чотири місяці, він виховується в родині, де десятеро дітей. Коли він потрапив до лікарні, ноги вже були слабкі. Згодом діагноз підтвердили.

Дитина не вакцинована, батьки свідомо відмовлялися від обов’язкових щеплень з релігійних міркувань. Під час обстеження родини, вірус виявили ще в шістьох дітей, але парезу кінцівок в них нема.

Нині фахівці проводять епідрозслідування, адже поліомієліт – вірусна інфекція. Його можуть підхопити як невакциновані діти, так і дорослі – найчастіше через брудні руки, їжу та воду. Хвороба здатна уражати центральну нервову систему і призводити до паралічу. І ці процеси попри лікування, незворотні.

Зазначимо, що перші щеплення були винайдені Едвардом Дженнером в кінці 18 століття. Відтоді вчені працювали над новими вакцинами, які зробили революцію в медицині і змінили історію світу. Завдяки вакцинам була повністю ліквідована віспа і усунені інші інфекційні захворювання, такі як поліомієліт, правець і туберкульоз.

Читайте також:  В Україні стартувало випробування нової вакцини від коронавірусу, шукають добровольців

Коментар
19/01/2022 Середа
19.01.2022
18.01.2022
17.01.2022