Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чоловік міг втратити обидві ноги: ковельські хірурги провели стентування без анестезії

17:36 16.04.2021
437

У Ковельському МТМО судинні хірурги одночасно оперували обидві ноги пацієнту, який міг втратити кінцівки через перекриття стегнових артерій.

Хворий звернувся в судинну хірургію Ковельського медоб'єднання зі скаргами на болі в обох нижніх кінцівках та переміжну кульгавість, що значно посилювалась при ходьбі до 500 метрів та заважала пацієнту нормально пересуватись. Про це йдеться на сторінці закладу у фейсбуці.

Після проведення ангіографії нижніх кінцівок діагностували субоклюзії – 95% (практично повне перекриття) обох поверхневих стегнових артерій.

Команда ендоваскулярних хірургів провела відновлення прохідності артерій шляхом стентування обох кінцівок одночасно. Операція тривала 30 хвилин.

Стенти були імплантовані в обидві ноги всього через прокол в паховій ділянці з обох сторін без наркозу і анестезії. Це дозволило пацієнту вже наступного дня вільно ходити, а на третій день його виписали з лікарні.

Читайте також: Чи можна займатися спортом людям, які страждають на варикоз

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
16 травня
Сьогодні
Вчора
14.05.2021
13.05.2021
12.05.2021