В Україні видаватимуть міжнародне свідоцтво про вакцинацію

15 Березня 2021, 16:57
Свідоцтво про вакцинацію 2555
Свідоцтво про вакцинацію

Україна видаватиме міжнародне свідоцтво про вакцинацію, діючи в межах міжнародного законодавства

В ексклюзивному коментарі для «Коронавірус інфо» заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що міжнародними медико-санітарними правилами чітко визначено вимоги до міжнародного свідоцтва про вакцинацію. Тому жодних інших «імунних паспортів» Україна не впроваджуватиме.

Якщо певна країна вимагатиме під час перетину кордону міжнародне свідоцтво про вакцинацію проти COVID-19, українці отримуватимуть таку безкоштовну довідку у два кліки.

«Але впроваджувати та вимагати довідку про щеплення проти COVID-19 зараз не варто. Я повністю поділяю думку голови Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганса Клюге, який публічно застерігає Єврокомісію від планів запровадити документи про вакцинацію проти COVID-19», – підкреслив Віктор Ляшко.
 
Нагадаємо, що дворазове щеплення проти COVID-19 отримали лише 0,88% населення планети, а пропозиція цих вакцин на глобальному ринку обмежена.

Читайте також: Атовець з Луцька разом із дружиною вакцинувався від коронавірусу

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
Код блоку:
05/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023