Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Лікар з Волині, який отримав інвалідність через COVID-19, матиме довічну виплату від держави

11:25 19.11.2020
714

Лікар загальної практики сімейної медицини з Волині, який отримав ІІІ групу інвалідності через коронавірус, отримуватиме довічну щомісячну виплату від держави.

Про це йдеться на сайті Фонду соціального страхування України.

Станом на 18 листопада, Фонд соціального страхування України призначив щомісячні страхові виплати, пов’язані із захворюванням на COVID-19, для чотирьох медичних працівників, які мають встановлену групу інвалідності. Це лікарі з Одещини, Івано-Франківщини, Волині та Києва.

Загальна сума страхових виплат, які ФССУ щомісяця здійснюватиме для зазначених медичних працівників, становить 46 245 гривень. Розмір щомісячної виплати для кожного медика визначений індивідуально залежно від ступеня непрацездатності і середнього доходу.

Також Фонд соціального страхування України призначив щомісячні страхові виплати, пов’язані із захворюванням на COVID-19, для двох медичних працівників, які мають встановлену стійку втрату працездатності. Загальна сума страхових виплат, які ФССУ щомісяця здійснюватиме для зазначених медичних працівників, становить 2 323 гривні. Виплати отримуватимуть старший фельдшер з Івано-Франківщини та терапевт з Полтавщини.

Читайте також: В Україні новий рекорд: за добу виявили 13 357 нових хворих на коронавірус

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
29 листопада
Сьогодні
Вчора
27.11.2020
26.11.2020
25.11.2020