Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Польща повернула карантин для тих, хто прилітатиме з України
Польща повернула карантин для тих, хто прилітатиме з України

Польща повернула карантин для тих, хто прилітатиме з України

13:55 03.07.2020
417

Згідно з розпорядженням уряду, громадяни України, які прибуватимуть до Польщі літаками, знову будуть змушені відбувати карантин.

Розпорядження опубліковане ввечері 2 липня і набуває чинності 3 липня. Про це пoвідoмляє Yavp.pl.

Таким чином польський уряд він зміни до попереднього законопроєкту, датованого 30 червня 2020 року, викресливши Україну зі списку країн, прибуваючи з аеропортів яких, відбувати карантин не потрібно. В уточненому списку тепер лишилися тільки Чорногорія, Грузія, Японія, Канада, Албанія, Південна Корея.

Новими правилами від відбування карантину звільнили громадян Польщі, які повертатимуться з України або інших країн, де епідемічна загроза все ще лишається високою й з якими ЄС поки не відкрив кордони для вільного руху. Про це йдеться на сайті прикордонної служби Польщі.

Читайте також: Є зміни в роботі візового центру та польського консульства в Луцьку

Водночас термін карантину тепер можна буде скоротити фактично вдвічі. Згідно розпорядження Міністерства здоров'я Польщі, 2 липня почали діяти нові правила. Вони дозволяють виконувати тест на COVID-19 на 7-й день карантину. Отримані результати відразу заноситимуться в базу. Якщо вони будуть негативними, то вже через 24 години карантин для людини, яка здала тест, буде скасований. Якщо такий тест не складати, то й надалі потрібно відбувати 14 днів карантину.

Читайте також: В Україні зафіксували 876 нових випадків захворювання на коронавірус

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 серпня
Сьогодні
Вчора
10.08.2020