На Волині не послаблять карантин

22 Травня 2020, 13:13
На Волині не послаблять карантин 2192
На Волині не послаблять карантин

Волинська область не готова до переходу на другий етап пом’якшення карантину. 

Про це 22 травня під час брифінгу повідомила заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак

Рішення про послаблення карантину в регіоні приймає обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на підставі трьох показників. Засідання комісії відбудеться 22 травня о 14:00 .

Для того, аби запровадити пом’якшувальні заходи, показники області повинні відповідати встановленим нормам.

Серед них – кількість нових випадків за останні сім днів на 100 тисяч населення, завантаженість ліжко-місць хворими на COVID-19 (має бути не більше 50%), кількість тестувань ПЛР та ІФА за останні сім днів на 100 тисяч населення (має бути на рівні 15), кількість нових випадків за останні сім днів відносно попередніх семи днів. 

«Через те що один із необхідних показників, а саме інцидентність, перевищує норму, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права прийняти рішення про послаблення карантину. Інцидентність на Волині 15,3 на 100 тисяч населення, тоді коли норма менш як 12», –зазначила Щербак 

Волинська ОДА контролюватиме двічі на день ситуацію в області, і в разі її покращення рішення про послаблення приймуть негайно. Це буде можливо в разі локалізацій вогнищ у Волинській обласній психіатричній лікарні та збереження карантину у Ковелі.

Читайте також: Через зростання кількості хворих на коронавірус на Рівненщині не пом’якшать карантин

На Волині діагностували 42 нових випадків коронавірусу

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та слідкуйте за телеграм каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
19/06/2021 Субота
19.06.2021
18.06.2021