На Рівненщину надійде 14 тисяч одноразових медичних масок

19 Березня 2020, 18:04
1891

Одноразові сертифіковані маски з’являться в аптеках з позначкою D.S. («Доступні ліки»), які розташовані у великих супермаркетах Рівного («Велмарт», «FOZZI»), Острога і Костополя.

Про це йшлося під час засідання Цілодобового оперативного штабу при Рівненській ОДА під головуванням голова облдержадміністрації Віталія Коваля.

Крім того, надійдуть багатошарові марлеві маски. Мережа аптек «Рівнефармація» очікує їх у кількості 9000, «Віса» – 2500 – щодня. Із понеділка захисними респіраторними масками будуть забезпечені і аптеки «Рівнеліки». Загалом, вартість маски залежить від закупівельної ціни і може бути різною.

Також, аби справитися з ажіотажем на деіинфекційні засоби, аптечна мережа «Рівнефармація» налагодила виробництво спиртовмісних антисептиків -  90 мл у флаконі за ціною 43 грн.

Виготовлення таких засобів відбувається щоденно. Їх роздають по всіх мережах в області. Також дезінфікуючі засоби заводського виробництва очікують з понеділка в аптечні заклади області.  

Крім того, за словами Сергія Лебедя, підприємство «Укрспирт» розконсервувало свої  чотири заводи для збільшення виробництва спирту у зв’язку з попитом на виготовлення деззасобів. Тому в цьому напрямку ситуація також буде стабілізована на аптечному ринку міста і області.

«Сподіваюся, такі заходи частково вирішать ситуацію і знімуть напругу в суспільстві. Разом з тим, цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА щоденно моніторить ситуацію наявності всіх необхідних засобів захисту. Ми на постійному зв'язку з медиками, представниками Держспоживслужби, ДСНС, поліції та районів. Нагадую і про цілодобову гарячу лінію при РОДА -0 800 500 078», – підсумував голова ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, 16 березня на Рівненщину надійшли 260 тисяч медичних масок з держрезерву! Їх розподілили серед 105 державних і комунальних медзакладів області. В першу чергу, по госпітальних базах, а також по інших медзакладах з урахуванням кількості проживаючого населення та епідеміологічної ситуації.

Читайте також: У Рівному шитимуть медичні маски з трикотажу

Коментар
Код блоку:
08/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022