Нацслужба здоров'я перевірить роботу понад 60 медзакладів

01 Березня 2024, 15:45
Нацслужба здоров'я перевірить роботу понад 60 медзакладів 565
Нацслужба здоров'я перевірить роботу понад 60 медзакладів
Національна служба здоровʼя України проведе моніторинг 63 медзакладів за чотирма пакетами послуг протягом першого півріччя 2024 року.

Про це пресслужба Національної служби здоровʼя повідомила у фейсбуці.

«Протягом першого півріччя 2024 року НСЗУ проведе плановий моніторинг 63 медзакладів, які надають послуги за пакетами: «Медична допомога при гострому мозковому інсульті» «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда» «Медична допомога при пологах» «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають в НСЗУ, перелік закладів, в яких проводитиметься моніторинг, визначили за результатами розрахунку систем показників, що можуть підтвердити або спростувати факт наявності ризиків у діяльності надавачів медичних послуг за вказаними пакетами медичних послуг за ІІ півріччя 2023 року, аби виявити, усунути та запобігти ймовірному порушенню умов договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Так, у 16 медзакладах проведуть документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при гострому мозковому інсульті».

В 11 медзакладах проведуть документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда».

У 28 медзакладах проведуть документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при пологах».

Читайте також: У Нацслужбі здоров'я зустрілися із керівниками закладів, де безоплатно лікуватимуть безпліддя

У восьми медзакладах проведуть документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».

Як додали в НСЗУ, незабаром перелік надавачів, до яких буде здійснені моніторингові заходи, поповниться закладами, які мають договір за напрямом реабілітації.

Читайте також: Нацслужба здоров'я перевірила медзаклади, що надають неонатальну допомогу: які порушення виявили

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024