У Нацслужбі здоров'я зустрілися із керівникам закладів, де безоплатно лікуватимуть безпліддя

29 Лютого 2024, 09:13
У Нацслужбі здоров'я зустрілися із керівникам закладів, де безоплатно лікуватимуть безпліддя 336
У Нацслужбі здоров'я зустрілися із керівникам закладів, де безоплатно лікуватимуть безпліддя

Команда Нацслужби здоров'я зустрілася із представниками закладів  охорони здоров’я, які надаватимуть медичні послуги за пакетом «Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (запліднення in vitro)».

Наразі договори з НСЗУ на надання послуги запліднення in vitro підписали 13 медзакладів. Це приватні клініки  у Києві, Львові, Дніпрі, Івано-Франківську, Одесі, Чернівцях і Рівному та один комунальний заклад – Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука, йдеться на сайті Нацслужби здоров'я.

Більшість із цих надавачів  у 2024 році вперше будуть співпрацювати з НСЗУ. Саме з  метою налагодження ефективної спільної роботи та  досягнення її максимального результату, в стінах НСЗУ зустрілися представники надавачів та закупівельника послуг.

Це перший напрямок, який фактично забезпечуватимуть 99%  приватних суб'єктів.

Заступниця голови НСЗУ Ірина Кондратова наголосила надавачам послуг на неухильності дотримання умов договору з Національною службою здоров’я.

«Підписавши договір з НСЗУ ви не лише підтвердили відповідність медзакладу  специфікаціям та вимогам пакету. Це означає, що ви взяли на себе відповідальність за те, що послуга,  яку ми  спільно впроваджуємо,  дійде  до кінцевого споживача, а  саме до українських жінок. І що  вони отримають її якісно та  безоплатно в межах тих коштів, які гарантує держава», – зауважила Ірина Кондратова.

Під час зустрічі фахівці  профільних департаментів НСЗУ надали роз'яснення та відповіді на актуальні питання представників медзакладів щодо:- реалізації Програми медичних гарантій-2024,

- укладання договорів,

- здійснення оплат,  

- ведення Електронних медичних записів (ЕМЗ) в ЕСОЗ
- роботи медперсоналу персоналу з ЕСОЗ та ін.

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024