Українських лікарів запрошують на навчання до Японії

26 Лютого 2024, 16:28
Українських лікарів запрошують на навчання до Японії 1602
Українських лікарів запрошують на навчання до Японії

Українські медики мають можливість пройти навчання у провідних лікарнях Токіо: National center for global health and medicine, National cancer center, Nippon medical school, Cancer institute hospital of JFCR.  

Програма передбачає теоретичні лекції від провідних спеціалістів, практичну роботу в лабораторіях та медичних закладах, а також участь у науково-клінічних конференціях, повідомили у МОЗ. 

Долучитися до стажування можуть:

  • патогістологи та судово-медичні експерти;
  • анестезіологи-реаніматологи;
  • реконструктивні хірурги;
  • торакальні хірурги;
  • лікарі інших спеціальностей, які займаються менеджментом болю.

Стажування триватиме два місяці у форматі «observership». Кількість лікарів у кожній групі – 10. Старт навчань групи визначатиметься окремо і може відбутися до кінця 2024 року. 

Навчання першої групи відбудеться протягом травня-червня 2024 року. 

Подати заявку на участь можна за формою. 

До 10 березня 2024 року потрібно відповісти на запитання анкети, завантажити до неї мотиваційний лист та резюме англійською мовою.

Інформація щодо термінів подачі заявок на стажування наступних груп постійно оновлюватиметься у формі.

Усі витрати покриваються організаторами програми.

Довідка: навчання українських лікарів реалізується в межах надання екстреної гуманітарної допомоги японським урядом для України та координується японською приватною компанією – надавачем телемедичних послуг «Allm.inc».

«Allm.inc» – це приватна японська компанія, яка спеціалізується на розробці інноваційних технологічних рішень для систем охорони здоровʼя. Компанія активно працює над впровадженням технологій штучного інтелекту та інформаційно-комунікаційних технологій (ICT) для розширення доступу до якісної медичної допомоги у всьому світі.

Важливо! Програма реалізується за підтримки МОЗ України, однак відбір проводиться вітчизняними та закордонними спеціалістами без участі МОЗ або інших державних органів України або інших країн. 

Відбір відбувається поетапно: аналіз заповнених заявок, визначення рівня володіння англійською мовою, співбесіда з оцінкою професійних та лідерських якостей.

Коментар
24/04/2024 Вівторок
23.04.2024
22.04.2024