Мережа оптик пропонує учасникам бойових дій безплатну перевірку зору, окуляри та лінзи

09 Лютого 2024, 18:12
Мережа оптик пропонує учасникам бойових дій безплатну перевірку зору, окуляри та лінзи 3627
Мережа оптик пропонує учасникам бойових дій безплатну перевірку зору, окуляри та лінзи

Компанія «Люксоптика», що володіє найбільшою мережею оптик по всій території України,  пропонує захисникам та захисницям свої безплатні послуги з перевірки зору.

Якщо за результатами перевірки офтальмологами мережі військовим будуть призначені окуляри чи контактні лінзи, компанія також надасть їх безплатно, повідомили Район.Медицина менеджери компанії. 

Загалом компанія планує надати допомогу військовим на суму 120 тисяч євро, а це 36 тисяч окулярів, 100 тисяч контактних лінз та 15 тисяч послуг з діагностики та виготовлення окулярів. Скористатися допомогою можна протягом всього 2024 року.

Отримати послуги можна в більшості з майже 230 магазинів мережі. Для максимальної зручності записатися на перевірку зору попередньо та проконсультуватись можна зателефонувавши до найближчого магазину «Люксоптики» у робочий час за номерами, вказаними на офіційному сайті.

Допомога надається безпосереднім учасникам бойових дій, що проходять службу у підрозділах Міністерства оборони України, Національної гвардії України, СБУ, Державної прикордонної служби України, які мають відповідну відмітку у військовому квитку від 24.02.2022 року або належать до штату військової частини. Для отримання послуг необхідно предʼявити посвідчення учасника бойових дій.

«Будь-яких слів вдячності від нас до українських військових замало. Тому долучаємося до підтримки і словом, і ділом. Приходьте, будь ласка, до нас у разі потреби!», – запрошує військових директор з маркетингу мережі «Люксоптика» Михайло Іванцов. – І в повсякденному житті хороший зір вкрай важливий, а в умовах ведення бойових дій, навантажень та стресу його значення примножується. Оновити рецепт на окуляри, полагодити свої улюблені або замовити нові, підібрати контактні лінзи та засоби догляду за ними – це все до нас».

Благодійну ініціативу підтримав також і Сергій Риков, член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, завідувач кафедри офтальмології та оптометрії післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця:

«Я дуже радий, що українські компанії не залишаються осторонь проблеми корекції зору у наших захисників, які щодня ризикують власним життям та боронять нашу Батьківщину. Якісна оптична корекція для військових надзвичайно важлива, оскільки гострота зору фактично може врятувати життя військовому. Тому я дуже тішуся і підтримую такі соціальні ініціативи з боку українського бізнесу».

Протягом останніх двох років компанія «Люксоптика» активно організовує та бере участь у благодійних проєктах, надає допомогу незахищеним верствам населення. 

 

У червні 2022 року під час масованих бомбардувань Харкова компанія передала міській клінічній багатопрофільній лікарні № 17 та міській поліклініці № 22 лікарські засоби вартістю майже 15 мільйонів гривень. На постійній основі мережа забезпечує окулярами, лінзами та оправами підопічних благодійного фонду «Діти героїв», що займаються допомогою дітям, чиї батьки загинули внаслідок війни. А наприкінці минулого року було перераховано 500 тисяч гривень Всеукраїнському благодійному Таврійському фонду місті Херсон, діяльність якого наразі зосереджена на допомозі дітям війни.  

У травні 2023 року в рамках реалізації проєктів корпоративної соціальної відповідальності компанія пожертвувала 10 мільйонів гривень для закупівлі гуманітарних наборів для багатодітних родин та людей з інвалідністю, що були евакуйовані з зони бойових дій та знайшли тимчасовий прихисток у Новомосковському та Нікопольському районах Дніпропетровської області.

Навесні 2023 року компанія провела благодійний проєкт «ЗІРкові читання в Люксоптиці» – спеціальні заходи для дітей військових та переселенців у Львові, яким українські зірки читають книжки українських авторів, спілкуються та фотографуються з малечею, а лікарі-офтальмологи розповідають про важливість збереження зору та надають корисні поради. У проєкті взяли участь співачка Анна Трінчер, фротнмен гурту СКАЙ Олег Собчук,  співачки ROXOLANA, Аліна Паш та Мішель Андраде.

Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024