Рівненська міська лікарня писатиме європроєкт з польською лікарнею міста Бяла-Подляска

02 Жовтня 2023, 12:19
Рівненська міська лікарня писатиме європроєкт з польською лікарнею міста Бяла-Подляска 760
Рівненська міська лікарня писатиме європроєкт з польською лікарнею міста Бяла-Подляска

З робочим візитом делегація з Воєводської спеціалізованої лікарні, що у місті Бяла-Подляска (Польща) відвідали Рівненську центральну міську лікарню.

Окрім того, відбулась зустріч іноземної делегації і з керівництвом Рівненської міської територіальної громади, йдеться на сайті Рівненської міськради.

Мета візиту делегації до Рівного – підписання угоди в рамках Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна на 2021-2027 роки. Партнерство щодо грантового проєкту «Покращення доступу до спеціалізованої медицини у сфері серцево-судинних захворювань для жителів Люблінського воєводства та Рівненської області» (підготовка документації та подання заявки на співфінансування). Орієнтована його вартість становить близько 2,7 мільйона євро.

«За умовами проєкту, другою стороною повинні стати представники країни - не члена ЄС. Ми знаємо високий рівень рівненської лікарні, багато років співпрацюємо, тому вирішили, що долучення її до проекту буде актуальним і можливим. Окрім того, передбачаємо, що 60% фінансування проекту відійде саме для української сторони, а 40% залишиться у Польщі. Головне тепер гарно підготуватися та перемогти у конкурсі, аби отримати це фінансування на реалізацію задуманого», – акцентував Даріуш Оленський.

 

  • Для відома:

     з Воєводським Шпиталем Бялої Подляски (Польща) КНП «Центральна міська лікарня» РМР підтримує стосунки ще з 2013 року; 

  •  даний заклад є потужним центром з діагностики і лікування в північній частині Люблінського воєводства, розрахований на населення регіону близько 380 тис. жителів. Надає амбулаторну, стаціонарну спеціалізовану медичну допомогу.  У своїй структурі має 20 відділень, у тому числі відділення швидкої допомоги і нараховує 643 ліжкомісця;

  •  за своїми характеристиками Заклад подібний до Центральної міської лікарні Рівного: майже однакова кількість ліжкомісць для пацієнтів, кількість відділень, працюючого персоналу, тощо.

Також Воєводський Шпиталь щорічно підтримує Центральну міську лікарню Рівного гуманітарною допомогою, лікуванням на своїй базі українських пацієнтів. В період повномасштабної війни зв’язки КНП «центральна міська лікарня» РМР та Воєводського Шпиталю ще більше зміцніли, обсяги гуманітарної допомоги в рази збільшились, а керівництво шпиталю допомагало у працевлаштуванні та адаптації колег, що прибули з України, в тому числі і Рівного.

 

Коментар
10/12/2023 Субота
09.12.2023
08.12.2023