У семи водоймах Волині небезпечно купатися: де саме

02 Липня 2022, 14:25
У семи водоймах Волині небезпечно купатися: де саме 6060
У семи водоймах Волині небезпечно купатися: де саме

У місцях масового відпочинку на водних об’єктах Волині лабораторні підрозділи Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб у травні-червні дослідили понад 70 проб води річок, озер за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

Про це йдеться на сайті Центру контролю та профілактики хвороб. 

Досліджена вода водойм у 35 місцях масового відпочинку населення, в тому числі 10 пляжів загального користування, міських.

Не відповідали нормативам за мікробіологічними показниками 13 проб, в яких число лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) перевищує нормативне значення 5000 в 1 дм3 води (для води поверхневих водойм, віднесених до другої категорії водокористування).

На сьогодні небезпечною в епідеміологічному відношенні залишається вода озер Луки (с. Дубечне), Глухи (с. Глухи), Домашнє (с. Кримне) Дубечненської територіальної громади, озеро Пісочне (пляжі баз відпочинку «Стожари» Старовижівської ТГ та ГО «Пісочне» Дубівської ТГ) Ковельського району, річок Сапалаївка, Стир (місця масового відпочинку м. Луцьк), р. Турія (міський пляж м. Ковель).

За результатами невідповідних проб води відкритих водойм, керуючись Законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» органам місцевого самоврядування, власникам місць масового відпочинку надані рекомендації щодо своєчасного інформування населення з даних питань, виставлення попереджувальних знаків про заборону купання у водоймах.

На підставі вищезазначеного фахівці Центру не рекомендують купатися у згаданих водоймах.

Моніторингові дослідження безпечності та якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку населення області тривають

Коментар
Код блоку:
12/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
12:00
11.08.2022