На Рівненщині прихистили найбільше переселенців з психоневрологічних інтернатів

29 Червня 2022, 16:00
На Рівненщині прихистили найбільше переселенців з психоневрологічних інтернатів 755
На Рівненщині прихистили найбільше переселенців з психоневрологічних інтернатів

Зі всіх областей України Рівненщина прихистила найбільше переселенців із психоневрологічних інтернатів.

Зараз в семи установах області проживає майже 600 підопічних із числа внутрішньо переміщених осіб, йдеться на сайті Рівненської обласної військової адміністрації.

Для людей, які змушені тікати від війни, на Рівненщині влаштовують логістичний сервіс. А переселенців із особливими потребами зустрічають, зокрема, медики, соцпрацівники, рятувальники.

Фахівці ГУ Нацсоцслужби в області постійно працюють над покращенням умов проживання внутрішньо переміщених осіб. У цьому допомагають і благодійні фонди, пояснила керівниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева.

Так, за підтримки БФ «Рокада» в кілька локацій для поселення закупили побутову техніку. Також днями в обласну психіатричну лікарню на Рівненщині передали два десятки візків для людей з інвалідністю, яких евакуювали з Донецької області.

Допомагає з покращенням умов у психоневрологічних закладах і Міжнародна гуманітарна організація «MEDAIR». Так, з початку війни волонтери завозили туди побутову техніку (холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі, чайники) матраци, постільну білизну та рушники, засоби гігієни, побутову хімію.

Нещодавно ж представники організації встановили в приміщенні «Обласної психіатричної лікарні с.Орлівка» станцію знезалізнення води, душові кабіни та бойлери.

До слова, в додатково розгорнутому відділенні цієї лікарні перебуває більше 200 внутрішнього переміщених осіб з психоневрологічних та геріатричних інтернатів сходу та центру країни.

Програми організації «MEDAIR» спрямовані на постраждалих від війни людей, як внутрішніх переселенців так і цивільне населення України.

Коментар
Код блоку:
13/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
12:00
11.08.2022