Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

COVID-19: кого недуга вражає найбільше

12:42 02.04.2020
145

63,5% від усіх виявлених випадків COVID-19 в Україні належать до вікової категорії від 30 до 60 років.

Наявність хронічних захворювань збільшує ризик тяжкого перебігу нової коронавірусної інфекції. Такі дані опублікували у Центрі громадського здоров'я.

У випадку появи складних симптомів ГРВІ (ускладнене дихання, підвищена температура, кашель) звертайтеся по невідкладну медичну допомогу. Перед приїздом бригади швидкої або перед тим, як увійти до медичного закладу, надягніть медичну маску.

Якщо маєте підстави вважати, що ви можете хворіти на COVID-19, обов'язково повідомте про це оператора швидкої допомоги або сімейного лікаря.

Особи, котрі перебувають під медичним спостереженням або самостійно спостерігають за станом свого здоров'я, повинні дотримуватися інструкцій, наданих місцевим відділом охорони здоров’я або відповідальним за професійну гігієну праці.

Підозру на COVID-19, необхідність у діагностуванні на це захворювання та госпіталізації, а також у необхідному лікуванні визначає виключно лікар.

Читайте також: Турійська «первинка» отримала тести на виявлення коронавірусу

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та слідкуйте за телеграм каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 червня
Вчора
04.06.2020
03.06.2020