50 тисяч пацієнтів: мережа клінік «BEHEALTHY» увійшла в трійку приватних медзакладів України за кількістю декларацій

15 Січня 2024, 16:58
Клініка «Біхелсі» входить у трійку приватних медзакладів країни Реклама 1548
Клініка «Біхелсі» входить у трійку приватних медзакладів країни

Приватна мережа клінік сімейної медицини «BEHEALTHY» надає медичні послуги три роки, два роки з лікарями клініки можна укласти декларацію. 

За даними Національної служби здоров’я України (далі НСЗУ), наприкінці минулого року «BEHEALTHY» увійшла у ТОП-3 приватних клінік країни за кількістю укладених декларацій. Наразі 50 тисяч пацієнтів вже виказали довіру лікарям «BEHEALTHY», а сама мережа за якістю послуг вийшла на загальнонаціональний рівень.

Про секрет такого успіху, довіру пацієнтів, послуги, які у приватній клініці можна отримати безкоштовно, та про те, як пацієнтам допомагають картини сучасних українських художників, розповів сайту Район.Медицина генеральний директор мережі клінік сімейної медицини «BEHEALTHY» Іван Гусак.

Почали у складний час, але завоювали довіру пацієнтів 

Приватний медичний заклад започаткувала інвестиційна компанія Volwest Group, ідея створити клініку належить Віктору Корсаку

«Спочатку наша клініка планувала надавати послуги за інноваційною методикою моніторингу основних показників стану здоров’я пацієнтів саме для лікарів, але потреби у таких послугах на той час не було. Тож ми вирішили відкрити власний  медзаклад, отримали ліцензію, уклали угоду з Національною службою здоров’я України (далі НСЗУ)», – розповів генеральний директор.

Відкриття перших підрозділів мережі «BEHEALTHY» співпало з початком пандемії. У цей час навіть відносно здорові люди почали частіше звертатися до лікарів. Не всі медзаклади були готові до такого напливу пацієнтів і не завжди могли надати якісні послуги. 

Саме в цей час люди шукали альтернативу комунальним центрам первинної медико-санітарної допомоги серед приватних закладів, які зазвичай більш гнучкі та швидше реагують на подібні ситуації. Але й для них це був виклик.

Лікарі клініки
Лікарі клініки "Біхелсі"

«Нам вдалося в умовах розповсюдження ковіду уникнути критичних черг. Ми продовжували робочі графіки, збільшували графіки роботи лікарів, впроваджували онлайн консультації, завчасно готували документи, аби люди не чекали на виписки чи довідки в чергах. Крім того, в той час нам вдалося залучити нових лікарів, налагодити співпрацю з  досвідчених спеціалістів з інших медзакладів міста. Ми побудували роботу так, аби пацієнтам було зручно, але і щоб лікарі та середній медперсонал мали час на відновлення. Саме під час пандемії люди стали більше нам довіряти», – розповів Іван Гусак.

За три роки мережа клінік сімейної медицини «BEHEALTHY» значно розширилася та вийшла на загальнонаціональний рівень. Наразі 50 тисяч людей вже  уклали декларацію з її лікарями клініки, а мережа клінік сімейної медицини «Біхелсі» увійшла в трійку приватних клінік за кількістю укладених декларацій.   

Зараз у Луцьку та Волинській області працює дев’ять відділень, у Львові – чотири. Філії «BEHEALTHY» обслуговують пацієнтів у Луцьку, Маневичах, Любешеві, Ковелі, Ратному, Старій Вижівці, Володимирі

За словами генерального директора, у найближчих планах – подальше розширення мережі на Волині та Львівщині. 

У відділеннях клініки працює понад 50 лікарів первинної ланки – терапевтів, педіатрів та 20 профільних фахівців, які надають спеціалізовану, вторинну медичну допомогу – кардіологи, гінекологи, неврологи та інші.

У клініці можна отримати безкоштовні послуги та діють знижки

Клініка сімейної медицини у першу чергу орієнтується на надання якісних медичних послуг сімейними лікарями та педіатрами. Пацієнт при наявності декларації отримує консультацію у них безкоштовно. 

Щоб укласти декларацію з лікарем мережі клінік сімейної медицини «BEHEALTHY», необхідно  зателефонувати на гарячу лінію, або у відділенні обрати лікаря, надати особисті дані та номер телефону. Після цього пацієнт отримує  повідомлення і йому залишається згодом лише відвідати лікаря і підтвердити укладання особистим підписом письмово.

Мережа клінік сімейної медицини «BEHEALTHY» має договір з НСЗУ на надання первинної медичної допомоги, тож людина, яка має декларацію, може отримати безкоштовно всі послуги, які входять до пакета первинної допомоги. Тобто, відвідати лікаря, провести первинні дослідження, зробити щеплення, кардіограму, пройти тести на гепатит та ВІЛ, дослідити вміст глюкози в крові, холестерин, отримати різноманітні довідки та електронні скерування. 

Забір аналізів здійснюють у клініці, а дослідження проводять сертифіковані лабораторії, з якими у мережі клінік сімейної медицини «BEHEALTHY» укладена угода. Як правило, результати досліджень пацієнт отримує в той самий день.

Якщо ж пацієнту необхідна консультація профільного спеціаліста – кардіолога чи гінеколога, або більш поглибленні дослідженні, то сімейний лікар дає йому відповідне направлення. При цьому пацієнт обирає самостійно куди звертатися.

У клініці
У клініці "Біхелсі"

Читайте також: Як в Україні безкоштовно отримати протез. Досвід чоловіка, який наступив на міну «пелюстку»

«Лікарі пропонують альтернативу в цьому питанні пацієнту, він може обрати комунальний медичний заклад, який має угоду з НСЗУ на надання цих послуг, або отримати у нас чи в іншому приватному закладі цю послугу платно, як йому буде зручніше. При цьому для всіх, у кого є декларація з нашими лікарями, в «BEHEALTHY» діє 15% знижка. На сайті клініки можна знайти, які лікарі у яких відділеннях приймають. Наприклад, у Любешеві працює масажист-реабілітолог та гінеколог, а у Ратному та Ковелі кардіолог, ЛОР, судинні хірурги», – розповідає Іван Гусак.

Крім того, мережа клінік сімейної медицини «BEHEALTHY» широко використовує онлайн-консультації пацієнтів. Це заміняє візит до лікаря у випадках спалаху вірусних захворювань чи коли пацієнт не може швидко доїхати до лікарні. У більшості відділень працюють кабінети денного стаціонару, де пацієнти можуть отримати ін’єкції, крапельниці, а після цього піти додому.

Читайте також: Місцеві ходять не до лісу, а на тренінги з домедичної допомоги: досвід громади, де вчаться рятувати життя

Секрет успіху –  в професійній команді та якісному сервісі

Колектив клініки складають лікарі з різним досвідом: є і молоді спеціалісти, для яких це перша робота, і ті, хто вже має неабиякий досвід та бажання розвиватися, впроваджувати інноваційні методики у своїй роботі, допомагати пацієнтам. Сам Іван Гусак 10 років працював хірургом.

Секрет успіху клініки не лише у професіоналізмі медиків, а й у роботі менеджерів, які мають досвід у різних сферах бізнесу.

«Не ми перші принесли досвід приватного бізнесу у медичну сферу. Але якісний сервіс надання послуг, ефективність, гнучкість, орієнтація на пацієнта у поєднанні з професіоналізмом лікарів дали такий рівень довіри пацієнтів. Але для нас це не тільки успіх, а й велика відповідальність», – розповів фінансовий директор клініки сімейної медицини «BEHEALTHY» Дмитро Гаврилов.

Клініка сімейної медицини «BEHEALTHY», на відміну від багатьох приватних клінік, зосередила увагу не на вузькій спеціалізації та вартісному обладнанні, а на наданні пацієнтам первинної допомоги. 

У клініці сімейної медицини «BEHEALTHY» є ще одна цікавинка, яка відрізняє клініку від багатьох приватних медзакладів. У її коридорах та кабінетах можна побачити картини сучасних українських художників – Емми Андієвської, Петра Антипа, Миколи Кумановського. Особливий інтер’єр для клініки створили фахівців Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. У кожній філії є своя художня концепція і добірка картин.

За словами Івана Гусака, така артатмосфера клініки сімейної медицини «BEHEALTHY» дозволяє пацієнтам і лікарям наповнитися позитивними емоціями та більше дізнатися про сучасне українське мистецтво.

Допомога ВПО

Влітку минулого року клініка сімейної медицини «BEHEALTHY» спільно з міжнародним партнером фондом Oxfam реалізувала проєкт з надання медичної допомоги тим, хто через війну покинув власний дім та знайшов прихисток на Волині й Львівщині. Мобільні групи лікарів консультували у місцях компактного проживання переселенців.

Медики «BEHEALTHY» провели такі консультації у Луцьку, Волинській області та Львові. Крім того, протягом минулого літа вимушено переміщені особи могли звернутися за допомогою до лікарів мобільної бригади, яка працювала на залізничному вокзалі у Львові. 

Люди зверталися зі скаргами на високий тиск, ларингіт, кашель, головні болі. Медики надавали рекомендації пацієнтам, призначали необхідне лікування та за необхідності направляли  на додаткові обстеження.

Коментар
25/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024