У лікарні на Волині для поранених бійців стрілецького батальйону поліції організували майстер-клас з гончарства

15 Червня 2025, 12:14
У лікарні на Волині для поранених бійців стрілецького батальйону поліції організували майстер-клас з гончарства 315
У лікарні на Волині для поранених бійців стрілецького батальйону поліції організували майстер-клас з гончарства

На Волині у медзакладі для поранених бійців стрілецького батальйону поліції та інших військовослужбовців організували незвичний захід – майстер-клас з гончарства.

Спочатку правоохоронці відреагували на це дещо скептично. Однак потім побачили на власні очі і відчули руками, наскільки терапевтичний ефект має це вид мистецтва, повідомили у поліції Волині. 

Гончар Віктор Дудко, який служить у прикордонному загоні, особливо трепетно пояснював і показував всім охочим, як потрібно поводитись з глиною. У результаті – в усіх наших колег вийшли справжні витвори: акуратні і гладенькі. А головне, що поранені отримали великий заряд позитиву. 

«Для них після окопів і поранень – це неабияка потреба, – розповідає психологиня ГУНП Ірина Цицан. – Тож ми продовжуємо, спільно з психологами інших служб, організовувати схожі заходи, аби підтримувати бійців».

Поки одні пробували себе в гончарстві, інші брали участь в імпровізованому майстер-класі, організованому військовослужбовцем-прикордонником, актором Павлом Порицьким. Як не дивно, поранені дуже активно долучились і яскраво розкривались у процесі спілкування. Для них – це дуже важливо.

Усі свої вироби наші поліцейські-добровольці, учасники заходу, Тарас, Андрій, Олександр та Сергій, забрали з собою на згадку.

Захід було організовано психологом 6 прикордонного Волинського загону за участі психологів ГУНП та ДСНС, у межах проєкту МВС «Пункт психологічних практик» та Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?»

Коментар
10/07/2025 Середа
09.07.2025