В Одеській області стартує «Операція — вакцинація»

В Одеській області стартує інтерактивна виставка «Операція — вакцинація».
Двотижнева інтерактивна інформаційна виставка триватиме з 17 лютого до 2 березня, повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Також під час роботи інформаційної виставки 21 та 28 лютого працюватимуть медики та вакцинальні команди з якими можна буде проконсультуватись щодо профілактичних щеплень, скоригувати графік пропущених щеплень та надолужити вакцинацію. Діти отримають можливість спробували себе у ролі дослідників вірусів та пройти квест-гру з пошуку вакцин проти них.
Місця проведення: Одеська обласна бібліотека для дітей ім. В.Катаєва, м. Одеса, вул. Преображенська 64
Час роботи виставки: щодня з 9:00 -17:00
«Операція — вакцинація» це частина комунікаційної кампанії з адвокації та промоції вакцинації Міністерства охорони здоров'я України за підтримки Бюро World Health Organization (WHO) в Україні, для розширення прихильності населення до послуг імунопрофілактики.
Виставка, профілактичні щеплення та участь у квесті — безоплатні.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром