На Одещині поменшало хворих на грип та ГРВІ

13 Лютого 2025, 11:07
На Одещині поменшало хворих на грип та ГРВІ 145
На Одещині поменшало хворих на грип та ГРВІ

Захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі за минулий тиждень знизилася на 7,1%, у порівнянні з попереднім тижнем

За минулий тиждень на ГРВІ та грип захворіли 4068 одеситів, серед яких 71% – діти до 17 років, повідомили в Департаменті охорони здоров'я Одеської області. 

Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ та грип нижче за епідпоріг на 23%.

На COVID-19 протягом минулого тижня захворів 21 одесит, в тому числі, 10 дітей.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції за останній тиждень зменшилася на 14,8% і склала 46 випадків, з яких 76,1% – діти.

За минулий тиждень зареєстрували дев'ять випадків підозри на кашлюк – на три випадки менше, ніж попереднього тижня. Випадків дифтерії, кору, краснухи, правця не зафіксували.

Епідситуація в Одесі лишається стабільною та контрольованою, зазначають у Департаменті. 

Нагадаємо, за тиждень в Україні на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіло 171 068 людей, 3% з них лікувались у медзакладах.

У п'яти областях через зростання захворюваності на ГРВІ зафіксовано перевищення епідпорогу: в Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях

Читайте також: На базі чотирьох лікарень Одещини французи допоможуть створити центр ментального здоров'я

У громадах проведуть додаткову вакцинацію через епідситуацію та задля уникнення спалахів інфекційних

Коментар
21/03/2025 Четвер
20.03.2025