У Рівненській обласній лікарні вводять масковий режим

12 Лютого 2025, 16:17
У Рівненській обласній лікарні вводять масковий режим 415
У Рівненській обласній лікарні вводять масковий режим

Масковий режим ввели на території Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка.

Через збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ вхід та перебування у всіх відділеннях медичного закладу може здійснюватися виключно у засобах індивідуального захисту, повідомили на сторінці обласного медзакладу у фейсбуці

Пацієнтам та відвідувачам лікарні радять утриматися від відвідування місць масового скупчення людей без нагальної потреби.

Також радять планувати відвідування лікарні відповідно часу запису, приходьте не раніше, ніж за 5 хвилин до прийому, регулярно мити руки та користуватися антисептиками.

«Якщо ж ви маєте симптоми захворювання на ГРВІ краще залишитися вдома та звернутися до сімейного лікаря. Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів задля збереження власного здоров’я», – зазначають у медзакладі.

Нагадаємо, упродовж минулого тижня в області до лікарів звернулося понад 10 тисяч хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції. Це на 20% більше від попередніх семи днів

Коментар
21/03/2025 Четвер
20.03.2025