Реабілітація, МРТ, паліатив: що планують зробити у приміщеннях станції переливання крові у Володимирі

11 Липня 2024, 14:08
Реабілітація, МРТ, паліатив: що планують зробити у приміщеннях станції переливання крові у Володимирі 188
Реабілітація, МРТ, паліатив: що планують зробити у приміщеннях станції переливання крові у Володимирі

У Володимирі обговорили плани й перспективи функціонування приміщення станції переливання крові.

10 липня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук провів нараду за участі генеральної директорки КП «Володимирське ТМО» Тетяни Ващук та керівника володимирської станції переливання крові Володимира Панащука, повідомили у Володимирській міській раді. 

Оскільки нещодавно було прийнято рішення про передачу місту Володимиру приміщення станції, обговорили питання подальшого його функціонування.
«Важливо, що станція з усіма своїми потужностями зберігається, – наголосив Ярослав Матвійчук, – усі її працівники залишаються там працювати».

Але на ту частину приміщення, яке уже багато років не використовується, є плани у нашого володимирського ТМО, адже у зв’язку з повномасштабною війною наявна потреба у додаткових площах.

Тож вирішили, що керівництво станції переливання крові зараз визначиться з тими площами, які необхідні для належного функціонування і забезпечення всіх процесів забору крові, зберігання тощо.

А попередній план нашого ТМО – розмістити на вільних ділянках станції реабілітаційне відділення для цивільних та військових пацієнтів, кількість яких значно зростає. Також планують перенести сюди психіатричне відділення, при якому відкриють центр ментального здоров’я.

На меті, окрім цього, розміщення на площах приміщення і паліативного відділення – для лікування важких невиліковних хворих та створення комфортних умов для догляду за ними. Розглядається й можливість встановлення сучасного МРТ.

Будуть також вестись перемовини з обласним керівництвом станції швидкої медичної допомоги щодо перенесення на територію станції переливання крові і їхнього підрозділу.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024