У київській реанімації помер хлопчик, який перебував у «Охматдиті» під час російського ракетного удару

10 Липня 2024, 19:46
У київській реанімації помер хлопчик, який перебував у «Охматдиті» під час російського ракетного удару 719
У київській реанімації помер хлопчик, який перебував у «Охматдиті» під час російського ракетного удару

У Києві в лікарні померла перша дитина серед пацієнтів, які знаходились в НДСЛ Охматдит під час терористичної атаки 8 липня.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. 

«На жаль, маємо першу дитячу жертву серед пацієнтів, які знаходились в НДСЛ Охматдит під час терористичної атаки 8 липня. Помер маленький хлопчик, який на момент ракетного удару знаходився у критичному стані у відділенні реанімації Охматдиту. Після — він був транспортований до однієї з лікарень Києва. Приносимо свої щирі співчуття рідним малюка. Ніколи не пробачимо російським терористам, які вбивають наших дітей», – написав Ляшко.

Нагадаємо, у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» перебували 627 дітей, коли в неї влучила російська ракета.

Унаслідок обстрілу поранень зазнали восьмеро маленьких пацієнтів, усі вони транспортовані до інших медичних закладів.

Одразу після трагедії організували операцію з переведення пацієнтів до інших медзакладів Києва. Так, 94 дитини доставили до міських дитячих клінічних лікарень №1, №2, №4 та №7, Інституту нейрохірургії, Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, Національного інституту раку, Перинатального центру №7, клінік «Денис», «Добробут».

У вцілілих будівлях Охматдиту залишилися на лікуванні 68 пацієнтів. 

465 дітей, які потребували планового лікування, обстежені, їх тимчасово виписали додому. З їхніми батьками підтримують зв’язок. 

Також ми писали про те, що внаслідок ракетної терористичної атаки на лікарню «Охматдит» повного руйнування зазнав корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій (де дітям проводять діаліз) НДСЛ «Охматдит». Загинули двоє людей, понад 50 — зазнали поранень. 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром