Що смерділо: у Рівному фахівці зафіксували перевищення у повітрі шкідливих речовин у значних концентраціях

10 Липня 2024, 10:54
У Рівному фахівці зафіксували перевищення у повітрі шкідливих речовин у значних концентраціях 251
У Рівному фахівці зафіксували перевищення у повітрі шкідливих речовин у значних концентраціях

У Рівному мешканці мікрорайону «Північний» увечері, 9 липня, та вночі вчергове потерпали від нестерпного смороду.

Група санітарно-хімічної розвідки Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб зафіксувала перевищення в атмосферному повітрі окремих шкідливих речовин у значних концентраціях, зокрема: вміст сірководню перевищував гранично допустиму максимально разову концентрацію у різних місцях вимірювання від 3,7 до 5,6 раза, а вміст аміаку – від 2,4 до 3,2 раза.

Робоча група, яка працює над виявленням винуватців забруднення навколишнього середовища на території Рівненської міської територіальної громади та складається з представників різних служб та організацій, дотичних до охорони довкілля та здоров’я населення, виявила порушника.

Підприємством, яке вже не вперше отруює рівнян, виявилось ТОВ «ЕКО ЄВРОАЛЬЯНС», що провадить свою діяльність по вул.Будівельників, 3-А.

Головний державний санітарний лікар області звернувся із заявою до районного управління поліції щодо недопущення його на територію підприємства-забруднювача, що є порушенням вимог законодавства щодо забезпечення безперешкодного доступу посадової особи до приміщень, незалежно від форми власності суб’єктів господарювання під час реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я будь-якого характеру.

Установою також готується звернення до правоохоронних органів про порушення кримінального провадження за заподіяння шкоди здоров’ю жителям мікрорайону «Північний».

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром