У Львівському онкоцентрі розпочали лікувати військових дороговартісним імунопрепаратом
Першим, хто розпочав лікування в онкоцентрі за обласною програмою є 53-річний пан Олег із Львівщини.
Під час повномасштабного вторгнення росії на територію України, пан Олег взяв до рук зброю і почав захищати нашу державу. Він воював на найгарячіших напрямках і кожен день робив усе, щоб наблизити нашу перемогу, але не здогадувався, що зовсім скоро йому доведеться вести ще одну боротьбу – із недугою. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.
«У мене на нозі була гулька, але я не звертав на неї уваги. Вже на фронті я помітив, що вона почала рости і змінюватись, почала турбувати мене. Я звернувся до лікарів, мене скерували у лікарню і там її видалили. Але через деякий час зʼявилась плямка в післяопераційному рубці, яку видалили та вона виявилась меланомою. Через місяць в ділянці попередньої операції знову з'явилась гулька», – розповів військовий.
«Ми провели пацієнту всі необхідні обстеження і на мультидисциплінарній комісії вибрали подальшу тактику лікування. Першим кроком було проведення операції. Ми забрали пухлину та віддали на гістологічне дослідження. Результати підтвердили метастаз меланоми», – пояснив завідувач відділення пухлин мʼяких тканин Ігор Дмитрик.
«На жаль, ми не можемо забезпечити весь курс імунотерапії військовим. Тому ми вирішили вводити їм перші дози препарату, а далі вони можуть продовжити безкоштовне лікування за кордоном. Тобто ми не втрачаємо час, адже поки йде підготовка необхідних документів для медичної евакуації, захисники вже отримують лікування. І після того, як евакуація дозволена, продовжують лікування у закордонних клініках», – пояснив в.о. генерального директора Львівського онкоцентру Олег Дуда.
Зараз пан Олег вже розпочав лікування імунопрепаратом у Львівському онкоцентрі, тим часом його документи готують на медичну евакуацію за кордон. Там чоловік продовжить свою боротьбу з недугою, щоб приборкати її повністю. Чоловік хоче повернутись у військо, щоб разом з іншими воїнами здобути ще одну перемогу – над окупантом.