Боєць з Одещини, який втратив ногу на війні, продовжує займатися улюбленим футболом

25 Червня 2024, 16:21
Боєць з Одещини, який втратив ногу на війні,  продовжує займатися улюбленим футболом 433
Боєць з Одещини, який втратив ногу на війні, продовжує займатися улюбленим футболом

Після важкого поранення боєць, який проходить реабілітацію в Центрі UNBROKEN, продовжує займатися улюбленим спортом та незабаром візьме участь у турнірі в Польщі.

Історію бійця розповіли у Першому медичному об'єднанні Львова. 

Олександр Чинчлей – 27-річний захисник із Одещини. До війни працював у будівельній сфері. А улюбленим його заняттям поза роботою завжди був футболом. Грає з семи років. Дорослим навіть брав участь у Одеській Лізі Співдружності – першості для місцевих аматорських команд.

До війська Олександр долучився добровільно вже на третій день повномасштабного вторгнення. До поранення встиг повоювати майже на всіх гарячих напрямках. Брав участь в обороні та штурмах на Херсонщині, Запоріжжі, Донеччині та Харківщині.

У листопаді 2023 року, під час виконання бойового завдання в селі Роботине Запорізької області, захисник втратив ногу. Тоді ворог щільно накривав їх вогнем. Потому зав’язався ближній бій і в Олександра поцілили гранатою. «Вірив у те, що залишусь живим», – пригадує боєць свої думки у перші миті після важкого поранення.

Після низки медзакладів на протезування і реабілітацію Олександра скерували до Центру UNBROKEN. Кукса була ще незагоєна, тож спершу за пацієнта взялися львівські хірурги. Виконали кілька втручань: забрали вакуумний апарат із рани та викачали гематому. Після загоєння до роботи стали вже протезисти та виготовили для Олександра штучну кінцівку. Нині, аби опанувати протез, пацієнт активно тренується. І паралельно – продовжує грати у футбол.

Олександр зрозумів, що відсутність кінцівки – не привід розпрощатися зі своєю пристрастю. І відкрив для себе адаптивні види спорту та змагання для осіб з інвалідністю. Уже за кілька днів Олександр гратиме у футбол на турнірі в Польщі.

Вболіваємо за нашого захисника та бажаємо йому успіхів у спорті!

 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром