У Командуванні медсил обговорили, як зменшити втрати під час бойових дій

25 Червня 2024, 15:23
У Командуванні медсил обговорили, як зменшити втрати під час бойових дій 580
У Командуванні медсил обговорили, як зменшити втрати під час бойових дій

В Україні створюють універсальну систему для кожного військового підрозділу, ключовим пріоритетом якої є збереження життя бійців, що ґрунтується на якісній підготовці, ефективній медичній допомозі і технологічній перевазі. Зменшення втрат під час бойових дій залежить від багатьох факторів та обставин. 

У Командуванні медичних сил ЗСУ обговорили ці питання з командирами, відповідальними за підготовку у Збройних Силах України, представниками навчальних центрів, ТЦК та СП, командуванням Медичних сил, бойовими медиками, волонтерами та громадськими діячами, які невтомно підтримують ЗСУ протягом усієї війни.

«Ключове – це якісна підготовка бійців. У цій сфері є над чим працювати. Переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їх підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки», – зазначив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. 

Також обговорили технологічну складову, яка впливає на збереження життя наших воїнів. Один із напрямків – максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ. Для прискорення цієї роботи сформували новий рід військ – Сили безпілотних систем. Воювати повинні технології, зберігаючи життя наших військових.

Ще один надзвичайно важливий аспект – надання медичної допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, а також вчасна і максимально безпечна евакуація, зокрема, і з використанням наземних роботизованих платформ. Надважливо забезпечувати кожного бійця якісними індивідуальними медичними аптечками.

 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром