Лікар Миколаївської обласної лікарні – претендент на Орден Святого Пантелеймона

25 Червня 2024, 13:24
Лікар Миколаївської обласної лікарні – претендент на Орден Святого Пантелеймона 415
Лікар Миколаївської обласної лікарні – претендент на Орден Святого Пантелеймона

Лікар отоларингологічного відділення Миколаївської обласної клінічної лікарні Валерій Шевчук став претендентом на Орден Святого Пантелеймона.

У понеділок, 24 червня, відбувся урочистий захід з врученням грамот та дипломів учасникам та переможцям регіонального конкурсного відбору «Орден Святого Пантелеймона», повідомили у Миколаївській обласній лікарні. 

Голова Регіональної Ради Миколаївської області «Орден Святого Пантелеймона» Дмитро Бачинський розповів про етапи відбору кандидатів.

Він зазначив, що відзнака «Орден Святого Пантелеймона», яку в медичних колах також називають «медичним Оскаром», вручається військовим та цивільним медичним працівникам та є громадською. Адже в цей складний для нашої країни час, коли війна безжально руйнує життя та випробовує на міцність кожного, особливо важливо відзначати самовідданість людей, які щиро й безкорисливо рятують життя.

Одним з переможців регіонального конкурсного відбору на отримання почесної відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» став лікар отоларингологічного відділення нашої лікарні Валерій Шевчук.

Диплом кандидата на отримання відзнаки вручав Голова Поважної Ради відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона» Василь Князевич.  Привітали учасників та номінантів голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров, в.о начальниці управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Ірина Ткаченко, в.о начальниці Миколаївської обласної клінічної лікарні Ірина Шабільянова та інші.

Орден Святого Пантелеймона – це висока відзнака в галузі  охорони здоров'я України. Її присуджують за значні заслуги в розвитку медичної науки та практики, за самовіддане служіння людям, за подвиги, вчинені при рятуванні життя людей.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 27 липня у Києві в День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром