Завершився перший етап відбору кандидатів у члени Ради громадського контролю при НСЗУ

24 Червня 2024, 16:58
Завершився перший етап відбору кандидатів у члени Ради громадського контролю при НСЗУ 359
Завершився перший етап відбору кандидатів у члени Ради громадського контролю при НСЗУ

У Нацслужбі здоров'я завершили перший етап відбору кандидатів у члени Ради громадського контролю.

Про це повідомили у Нацслужбі здоров'я. 

Загалом, НСЗУ отримала пропозиції від громадських об’єднань, благодійних організацій та фондів про 39 кандидатів у члени Ради. Після розгляду заяв та інших документів від організацій, які запропонували кандидатів на участь у конкурсі та після перевірки їх на відповідність вимогам Порядку проведення конкурсу з формування Ради громадського контролю при НСЗУ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2024 р. № 437 комісією з проведення конкурсу, до якої також увійшли зовнішні експерти, до рейтингового інтернет-голосування допущено 29 кандидатур.

Рейтингове інтернет-голосування до складу Ради громадського контролю при НСЗУ проведуть через офіційний вебсайт НСЗУ www.nszu.gov.ua. У зв’язку з технічними причинами внесли зміни до оголошення про проведення такого голосування. Так, голосування триватиме з 9:00 години 1 липня 2024 року до 16:45 години 5 липня 2024 року.

Проголосувати за кандидатів зможуть усі громадяни, які проживають на території України. Віддати голос можна не більше, ніж за 15 кандидатів.

Ознайомитися з переліком кандидатів для проведення голосування, які відібрані комісією з проведення конкурсу на відповідність вимогам Порядку і допускаються до участі у наступному етапі конкурсу можна на офіційному вебсайті НСЗУ.

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром