Травми голови та переломи: Одеська бригада швидкої допомоги тричі за добу виїжджала на виклики ДТП

23 Червня 2024, 11:29
Одеська бригада швидкої допомоги тричі за добу виїжджала на виклики  ДТП 466
Одеська бригада швидкої допомоги тричі за добу виїжджала на виклики ДТП

Чи не щодня Єдина оперативна диспетчерська служба Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області отримує виклики на ДТП із постраждалими.

Так, у суботу, 22 червня, бригада №72 сьомої підстанції міста Одеси на чолі з лікаркою Дар'єю Паламарчук тричі виїздила на такі виклики, повідомили в Одеському обласному центрі екстреної меддопомоги. 

Перша ДТП сталася на розі вулиць Катерининської та Троїцької. Тут автомобіль збив 50-річну жінку. Постраждала отримала закриту черепно-мозкову травму, тупу травму живота, перелом кісток тазу рвану рану потилиці і у важкому стані була доправлена до реанімації однієї з міських лікарень.

Другий виклик надійшов бригаді №72 з кута Рішельєвської та Базарної. Тут автівка збила 22-річного хлопця. Він у стані середньої важкості з закритою черепно-мозковою травмою, травмою живота та переломами був також екстрено доправлений до лікарні.

Третє ДТП на розі вулиць Преображенської та Базарної з постраждалим 24-річним хлопецем, який отримав перелом, забій, рану стегна та закриту черепно-мозкову травму. Медики доправили його до лікарні задля подальшого лікування.

Зазначається, що бригада №72 базується у новоствореному пункті базування на вулиці Успенській 4, що і дало змогу прибути на місця подій усього лише за 4-5 хвилин і одразу почати надавати допомогу постраждалим, збільшуючи їхні шанси на життя та швидше одужання.

«Бригада №72 у всіх трьох випадках оперативно та професійно виконала свій обов'язок і надала всю необхідну допомогу потерпілим. Це лікарка Дар’я Паламарчук, яка у 2020 році прийшла на одеську екстренку як лікарка-інтерн, здобула фах лікарки з медицини невідкладних станів і залишилася на швидкій. А також фельдшерка Алла Мельник, яка працює в системі екстреної медичної допомоги вже 25 років і походить з медичної династії. Саме її покійний батько Віллі Мельник, лікар екстреної меддопомоги, прищепив доньці любов до екстреної медицини і привів її у професію. І водій бригади – Микола Барна, який багато років працює в системі швидкої допомоги», – розповідають в екстренці.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром