На Рівненщині фельдшер прийняв пологи в автомобілі «швидкої» допомоги

21 Червня 2024, 14:51
На Рівненщині фельдшер прийняв пологи в автомобілі «швидкої» допомоги 326
На Рівненщині фельдшер прийняв пологи в автомобілі «швидкої» допомоги

На лінію 103 Рівненського обласного центру екстреної меддопомоги надійшов виклик від жителя одного з сіл Дубенського району. Чоловік повідомив, що у його 32-річної дружини все частіше повторюються перейми.

Виклик до медиків надійшов 20 червня, о 4:45 ранку, повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної меддопомоги. 

Також чоловік повідомив, що у жінки – це уже восьмі пологи (на момент виклику перебувала на 40 тижні вагітності).

О 5:01 за вказаною адресою прибула фельдшерська бригада з Варковецького пункту постійного базування у складі фельдшера Василя Олійника та водія Володимира Манелюка.
Після первинного огляду, пацієнтку перемістили до санітарного автомобіля та вирушили до пологового будинку в місті Дубно. Проїхавши 8-10 км, пацієнтка почала народжувати. Фельдшер «екстренки» прийняв рішення зупинити автомобіль «швидкої» на узбіччі дороги та приймати пологи у пацієнтки.
За кілька хвилин, без ускладнень, жінка народила немовля. Хлопчик одразу ж закричав. При первинному огляді у новонародженого патологій не виявили. Породілля скарг не висловлювала. Відхилень в показниках гемодинаміки не було.
Медик надав необхідну допомогу відповідно до протоколу породіллі та її новонародженому сину. Опісля їх обох госпіталізували до пологового будинку в м.Дубно.
Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром