На Волині обиратимуть керівника об'єднаного протитуберкульозного диспансеру з інфекційною лікарнею

20 Червня 2024, 09:12
На Волині обиратимуть керівника об'єднаного протитуберкульозного диспансеру з інфекційною лікарнею 503
На Волині обиратимуть керівника об'єднаного протитуберкульозного диспансеру з інфекційною лікарнею

Колишній генеральний директор обласного фтизіопульмонологічного центру Іван Нискогуз претендує на посаду керівника реорганізованих медзакладів.

Члени постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства вивчили питання на підставі заяви колишнього т.в.о генерального директора обласного фтизіопульмонологічного центру Івана Нискогуза, повідомили у Волинській обласній раді. 

Із займаної посади він мобілізувався до лав Збройних сил України. За цей період на виконання рішення сесії обласної ради очолюване ним комунальне підприємство реорганізували, приєднавши до обласної інфекційної лікарні та до проведення конкурсу на зайняття вакантної посади призначили виконувача обов’язків керівника об’єднаного медичного закладу.

Як повідомила членам профільної комісії начальниця відділу з питань управління об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Олена Кузьменко, відповідно до вимог законодавства Івана Нискогуза повідомили про вивільнення з посади керівника фтизіопульмонологічного центру внаслідок реорганізації.

10 червня 2024 року Іван Нискогуз звільнився із військової служби у запас у зв’язку з інвалідністю та звернувся до голови обласної ради з клопотанням про призначення його на посаду виконувача обов’язків керівника вже об’єднаної з протитуберкульозним диспансером обласної інфекційної лікарні. Від запропонованої йому єдиної на цей час вакантної посади у медустанові – завідувача інформаційно-аналітичного відділу він відмовився.

Оскільки, згідно із законодавством керівник комунального підприємства призначається лише за результатами конкурсного відбору і на їх підставі рішенням сесії, більшістю голосів постійна профільна комісія рекомендувала голові обласної ради Григорію Недопаду у найближчі терміни оголосити конкурс на зайняття вакантної посади директора обласної інфекційної лікарні.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром