Що робити, якщо в аптеці немає потрібних доступних ліків

19 Червня 2024, 10:26
Що робити, якщо в аптеці немає потрібних доступних ліків 1113
Що робити, якщо в аптеці немає потрібних доступних ліків

Ви отримали е-рецепт на «Доступні ліки», інсулін чи медичний виріб, зайшли до аптеки, яка відпускає лікарські засоби за програмою реімбурсації, а потрібного найменування препарату немає.

Що можна зробити в цій ситуації – нагадали у Нацслужбі здоров'я.

Якщо ваші ліки ще не закінчились і ви маєте час на очікування, замовте той лікарських засіб, який відсутній в аптеці у момент звернення, та отримайте його в інший день.

Якщо маєте можливість, зверніться до будь-якої іншої аптеки з «Доступними ліками». Впізнати таку аптеку можна за відповідною наліпкою на дверях — «Тут є «Доступні ліки» або «Інсуліни+». Також розташування аптеки підкаже оператор контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 або е-карта аптек на сайті НСЗУ. 

Попросіть рідних отримати та привезти потрібні ліки для вас. Для цього повідомте або пришліть номер вашого е-рецепту рідним, які можуть завітати до аптеки. Докладніше про те, як отримати «Доступні ліки» для своїх рідних за е-рецептом, ми розповідали тут.

Нагадуємо, що до програми «Доступні ліки» приєдналось понад 14 700 аптек. Програма реімбурсації «Доступні ліки» не має територіальних обмежень всередині країни, тож пацієнти можуть отримувати свої препарати там, де їм зручно.

Читайте також

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром