В Україні у літній період посилять контроль за якістю питної води

19 Червня 2024, 09:23
В Україні у літній період посилять контроль за якістю питної води 1075
В Україні у літній період посилять контроль за якістю питної води

В Україні посилять контроль якості питної води влітку, особливо під час віялових відключень електроенергії. 

Про це йшлося на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке за дорученням Премʼєр-міністра Дениса Шмигаля провів міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, пише МОЗ.

Зокрема, учасники обговорили ризики, пов’язані з епідситуацією та посиленням контролю якості питної води влітку, особливо під час віялових відключень електроенергії. 

Керівники місцевої влади, представники департаментів охорони здоровʼя та центрів контролю і профілактики хвороб (далі — ЦКПХ) в областях отримали доручення, які стосуються забезпечення населення якісною питною водою, наявності на підприємствах водопостачання запасу реагентів, знезаражувальних засобів і реактивів для очищення та знезараження; періодичності проведення моніторингу якості та безпечності питної води, що подається населенню тощо. 

Міністр наголосив на важливості посилити постійне інформування про вимоги щодо облаштування та експлуатації індивідуальних колодязів, ризиків вживання забрудненої питної води, заходів із знезараження питної води та профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових токсикоінфекцій, ботулізму, холери.

Читайте також: З 1 червня пацієнтів з гострими кишковими інфекціями будуть додатково перевіряти на холеру

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром