У Львові прооперували жінку з Миколаївщині, у якої на фоні струсу розвинулась велика пухлина яєчника

16 Червня 2024, 15:13
У Львові прооперували жінку з Миколаївщині, у якої на фоні струсу розвинулась велика пухлина яєчника 530
У Львові прооперували жінку з Миколаївщині, у якої на фоні струсу розвинулась велика пухлина яєчника

У Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі лікують пацієнтку, яка пережила обстріли, дочекалась синів з полону.

Історію порятунку жінки з неймовірною силою духу розповіли на сторінці медзакладу у фейсбуці

Тетяна Миколаївна з Миколаївської області. Їй – 59 років. За своє життя жінка разом з чоловіком Романом виховала двох синів, раділа життю та онукам. Але все змінилось під час повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

Село, де проживала сім’я Тетяна Миколаївна, опинилось під обстрілами і їм довелось покинути рідний дім. Дружини синів разом з дітками також були змушені покинути домівки в Маріуполі та виїхати на Львівщину.

«Внуки сиділи в підвалі. Їм давали їсти одне яєчко на чотирьох. І коли вони приїхали до Львова, вони не могли збагнути чому вже не треба ділитись», – зі сльозами розповіла пані Тетяна.

Сини Тетяни Миколаївни стали на захист Батьківщини, брали участь в обороні Маріуполя, були на Азовсталі, а у травні 2022-го обидва потрапили у полон.

«Ми не знали як вони, не знали що з ними. Дуже рідко до нас доходили звісточки, що мої синочки живі. Як же я благала небо повернути моїх дітей, як же я боялась за них і чекала», – пригадала пані Тетяна.

Майже два роки сини Тетяни Миколаївни були у російському полоні. На фоні стресу у жінки погіршилось здоров’я, вона втратила ногу, а ще поховала батька.

У лютому цього року синів жінки визволили з полону. Після довгої розлуки, вона нарешті змогла їх обійняти і, здавалось, що всі страждання жінки завершились.

Але у Тетяни Миколаївни розвинулась велика пухлина яєчника. Тож рятувати здоров’я жінки взялась команда лікарів Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

«Пацієнтка потрапила до нас в складному стані. У неї є цукровий діабет, і цукор був настільки високим, що загрожував її життю. Крім цього було велике новоутворення, тож лікування потрібно було дуже ретельно спланувати, зваживши усі ризики», – розповіла завідувачка гінекологічного відділення 2 Світлана Струк.

Завдяки професійній та злагодженій роботі лікарів закладу, стан жінки вдалось стабілізувати і лікарі змогли провести хірургічне втручання та забрати пухлину.

Зараз пані Тетяна почуває себе добре і дякує лікарям онкоцентру за їх професіоналізм та людяність.

«Вони мають золоті серця. Тут я відчула величезну підтримку. І лікарі, і медсестри, і молодший персонал – усі турбуються про мене, це неймовірно добрі люди, я дуже вдячна їм за все», – розповіла Тетяна Миколаївна.

Сьогодні жінка розповіла, що найбільше чекає перемоги, бо дуже хоче повернутись додому і щоб її онуки росли біля батьків, адже після полону сини Тетяни Миколаївни повернулись до військової служби.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром