Майже 300 військових частин отримали ліцензію на медичну практику за спрощеною процедурою

16 Червня 2024, 11:37
Майже 300 військових частин отримали ліцензію на медичну практику за спрощеною процедурою 1091
Майже 300 військових частин отримали ліцензію на медичну практику за спрощеною процедурою

Основним принципом реформ у військовій медицині є люди як головна цінність. 

Про людиноцентричність реформ в Міноборони на зустрічі, присвяченій звітуванню у сфері медичного обслуговування в ЗСУ, розповіла заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова, повідомляють у Командуванні медсил ЗСУ. 

Зустріч відбулася за участі голів парламентських комітетів.

«У жовтні 2023 року ми нарахували 35 системних викликів, які серйозно впливали на систему в цілому. Зміни в цих напрямках стали для нас головним завданням», — зазначила Наталія Калмикова.

Вона підкреслила, що за останні пів року вдалося налагодити співпрацю з волонтерськими організаціями, розподілити повноваження між Міноборони та МОЗ, створити систему ефективної взаємодії з командуванням Медичних сил та розпочати цифровізацію процесів.

«Вже майже 300 військових частин отримали ліцензію на медичну практику по спрощеній процедурі. Встановлено процедуру для обігу знеболювальних, унормовано довготривале лікування строком до 12 місяців, зокрема за кордоном, а також спрощено списання медичного майна», — додала заступниця міністра оборони.

Серед інших досягнень: повернення фондів та земель Міноборони, розпочатий ремонт приміщення під центр реінтеграції, проведені зміни в 402 Наказ та скасовано статус «обмежено придатний».

«Процеси рухаються у всіх напрямках», — підсумувала Наталія Калмикова.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром