Як обрати сонцезахисний крем для захисту влітку

14 Червня 2024, 09:54
Як обрати сонцезахисний крем для захисту влітку РЕКЛАМА 267
Як обрати сонцезахисний крем для захисту влітку

Літо – це час сонця та веселих пригод на свіжому повітрі. Але, щоб насолоджуватися цими моментами без шкоди для здоров'я, важливо пам'ятати про захист шкіри від сонячних променів. 

Сонцезахисний крем – ваш найкращий друг у цій справі. Він не тільки допоможе уникнути болісних сонячних опіків, але й захистить від передчасного старіння шкіри та знизить ризик розвитку раку. Тож, розберімось, як правильно обрати сонцезахисний крем, щоб отримати максимальну користь.

Як обрати сонцезахисний крем

Перш за все, потрібно зрозуміти, який у вас тип шкіри. Це допоможе обрати крем, який буде не тільки ефективно захищати від сонця, але й доглядати за вашою шкірою. 

Вибір SPF 

Важливо правильно обрати SPF (фактору захисту від сонця). SPF – це показник, який вказує, наскільки добре крем захищає від UVB-променів, що викликають сонячні опіки. Для повсякденного використання в місті достатньо SPF 30. Наприклад, la roche posay spf30 не тільки захищає від UVA та UVB-променів, але й від інфрачервоного випромінювання та забруднень. Його легка, нелипка текстура ідеально підходить для активного літа. До того ж цей крем не залишить білих плям на одязі. 

Види сонцезахисних кремів 

Існують два основних види сонцезахисних кремів: фізичні (мінеральні) та хімічні. Фізичні креми містять такі інгредієнти, як оксид цинку або діоксид титану, які створюють бар'єр на поверхні шкіри і відбивають сонячні промені. Вони підходять для чутливої шкіри та дітей. Хімічні креми натомість поглинають UV-промені і перетворюють їх на теплову енергію. Вони легші по текстурі та швидше вбираються.

Водостійкість та тривалість дії

Якщо ви збираєтеся купатися або пітніти під час активного відпочинку, обирайте водостійкі формули. Зазвичай на упаковці зазначено, як довго крем буде ефективним у воді – 40 або 80 хвилин. Наприклад, La Roche-Posay SPF30 має високу стійкість до води, поту і піску, що робить його ідеальним для активного відпочинку на пляжі.

Додаткові характеристики

Звертайте увагу на додаткові властивості крему. Наприклад, креми з антиоксидантами допомагають боротися зі шкідливими впливами навколишнього середовища. Також обирайте засоби без парабенів та ароматизаторів, особливо якщо у вас чутлива шкіра. 

 

Пам'ятайте, що правильно дібраний сонцезахисний крем – це ваш надійний захисник під час літніх пригод. Тож не лінуйтеся, обирайте уважно і насолоджуйтесь сонцем безпечно.

Чому важливо використовувати сонцезахисний крем

Літо приносить нам багато радості, але сонце – це не лише тепло та засмага. Сонячні промені можуть бути дуже підступними, тому далі пояснимо, від чого саме захистить вас крем: 

  • UVB і UVA промені. Сонячні промені бувають різні. UVB-промені – це ті, що викликають опіки, а UVA-промені – проникають глибше і можуть спричинити передчасне старіння шкіри. Сонцезахисний крем допомагає захистити від обох видів випромінювання;

  • запобігання сонячним опікам. Ніхто не хоче обгоріти на сонці. Червона, болюча шкіра може зіпсувати будь-який відпочинок. Сонцезахисний крем допоможе уникнути цієї неприємності та збереже вашу шкіру здоровою і красивою; 

  • зниження ризику розвитку раку шкіри. Постійний вплив ультрафіолетових променів може призвести до серйозних захворювань, таких як рак шкіри. Використання сонцезахисного крему – простий спосіб знизити цей ризик і захистити своє здоров'я;

  • захист від передчасного старіння шкіри. Ніхто не хоче бачити зморшки та пігментні плями передчасно. UVA-промені сприяють старінню шкіри, але сонцезахисний крем допоможе вам зберегти її молодою та сяючою довше.

Висновок

Сонцезахисний крем – це ваш найкращий друг влітку. Він захищає від шкідливого впливу сонячних променів, допомагає уникнути опіків, знижує ризик раку шкіри і зберігає її молодою. Вибір правильного крему та його регулярне використання – це крок до здорової та красивої шкіри. Тож не забудьте про цей важливий засіб і насолоджуйтеся сонячними днями безпечно!

 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром