На Одещині хочуть запровадити роботу мобільних аптечних пунктів

13 Червня 2024, 12:17
На Одещині хочуть запровадити роботу мобільних аптечних пунктів 399
На Одещині хочуть запровадити роботу мобільних аптечних пунктів

У громадах Одещини, де відсутні аптеки, хочуть запровадити роботу мобільних аптечних пунктів.

Про це йшлося під час селекторної наради під головуванням першого заступника Міністра охорони здоров’я України Сергія Дуброва, на якій обговорили запровадження роботи мобільних аптечних пунктів в місцевості, де відсутні стаціонарні аптеки, та відновлення доступу до медичних послуг у громадах, повідомили у Департаменті охорони здоров'я Одеської ОДА.

В онлайн-заході від Департаменту охорони здоровʼя Одещини взяла участь т.в.о директора Департаменту охорони здоровʼя ОДА Оксана Рокунець-Сорочан та т.в.о начальниці відділу управління та контролю якості медичної діяльності управління медичної допомоги Департаменту охорони здоровʼя Надія Володіна.

Також учасниками наради стали: начальник Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області Валерія Ляшенко-Щербакова, директор ТОВ «Миколаїв-Фарм» Віктор Унгурян, генеральна директорка ТОВ «АКС- Одеса» Ганна Башли, директор адміністративного Департаменту ПРАТ «АМ» ФАРМАЦІЯ» Микола Бондарук, директорка Департаменту продажів ПРАТ«АМ» ФАРМАЦІЯ» Олена Кубанікова.

На онлайн-конференції обговорили низку питань щодо запровадження роботи мобільних аптечних пунктів в місцевості, де відсутні стаціонарні аптеки, відновленню доступу до медичних послуг у громадах та аналізу результативності діяльності мобільних аптечних пунктів.

Також опрацювали ряд інших важливих проблем, повʼязаних із забезпеченням функціонування мобільної аптечної мережі в усіх куточках України.

Проблематика забезпечення доступу до медикаментів населення з найвіддаленіших районів є досить актуальною та потребує тісної та плідної співпраці з аптечними закладами. Мешканці навіть найвіддаленіших територій від районних та обласних центрів повинні мати можливість придбати лікарські засоби. І це може бути вирішено саме завдяки роботі аптек в усіх населених пунктах.

«Департамент охорони здоров’я ОДА дякує Міністерству охорони здоровʼя України за інформаційну зустріч, доцільні рекомендації та допомогу з важливих питань медицини. Турбота про населення країни виражається саме у зацікавлені влади створювати усі умови для підтримки здоров’я громадян. Дякуємо за це! Разом працюємо задля покращення фізичного та ментального стану суспільства», – зазначають у Департаменті.

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром