У Львові запрацював оновлений Центр голови та шиї для відновлення постраждалих від війни українців

12 Червня 2024, 16:08
У Львові запрацював оновлений Центр голови та шиї для відновлення постраждалих від війни українців 1267
У Львові запрацював оновлений Центр голови та шиї для відновлення постраждалих від війни українців

У Першому медичному об'єднанні Львова запрацював оновлений Центр голови та шиї, що є частиною хірургічного напрямку Національного реабілітаційного центру UNBROKEN. 

Тепер медики мають змогу виконувати ще більшу кількість складних реконструктивних операцій пацієнтам, обличчя яких постраждали внаслідок війни. Очікується, що на рік щелепно-лицеві хірурги Центру зможуть виконувати близько 400 таких втручань, повідомили у медзакладі

Розширити потужності відділення вдалося завдяки партнерству Центру UNBROKEN Ukraine, що входить до складу і працює на базі Першого медоб’єднання Львова, з компанією Unilever.

В жовтні минулого року вона виділила один мільйон євро на підтримку проєкту «НЕЗЛАМНА краса», мета якого – стерти сліди війни з облич українців. За ці кошти вдалося провести реконструкцію частини відділення щелепно-лицьової хірургії та закупити спеціальне обладнання.

«Завдяки новому сучасному інструментарію наша команда щелепно-лицевих хірургів тепер має змогу допомагати ще більшій кількості пацієнтів із мінно-вибуховими травмами обличчя. Так, із використанням цього нового обладнання ми вже встигли прооперували 16 наших пацієнтів. Це складні реконструктивні мікрохірургічні втручання, що тривають по 10-14 годин», – розповідає Олег Ковтуняк, керівник Центру голови та шиї.

Також завдяки допомозі благодійників пацієнти оновленого Центру голови та шиї мають можливість лікуватись у комфортних умовах. Це також суттєва складова післяопераційного відновлення українців, які травмовані війною.

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром