Володимирське ТМО відвідала делегація з міста Бахмут

11 Червня 2024, 16:48
Володимирське ТМО відвідала делегація з міста Бахмут 409
Володимирське ТМО відвідала делегація з міста Бахмут

Делегація, що прибула до Володимира з міста Бахмут, ознайомилась з потужностями Володимирського територіального медичного обʼєднання.

Відвідали заклад староста Покровського старостинського округу Павло Федоренко та староста Клинівського старостинського округу Юлія Смолярчук, повідомили на сторінці медзакладу у фейсбуці.

У зустрічі з делегацією брали участь: медичний директор з терапевтичної роботи Володимирського ТМО Сергій Ярмолін, заступник міського голови Андрій Гудим та начальниця відділу міжнародної діяльності та туризму Володимирської міської ради Катерина Підгурець.

Під час візиту гості мали можливість побачити, як функціонує лікарня, поспілкуватися з персоналом та пацієнтами. Присутні оглянули відділення екстреної медичної допомоги, операційні блоки, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, дитяче відділення, а також цікавились деталями співпраці медичного закладу з Національною Службою Здоров’я України та прийомом пацієнтів з різних куточків України.

Зазначається, що гості були вражені високим рівнем оснащення та професіоналізмом медичних працівників Володимирського ТМО та повертатимуться додому з позитивним настроєм та баченням розвитку медицини у їхній громаді.

Читайте також: Хірурги Володимирського ТМО провели закриття стоми та реконструктивну операцію на кишківнику

У Володимирському ТМО вперше видалили селезінку 19-річному хлопцеві за допомогою лапароскопії

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024