Військові медики отримали спеціалізований медичний транспорт та медичне обладнання від норвежців

11 Червня 2024, 11:43
Військові медики отримали спеціалізований медичний транспорт та медичне обладнання від норвежців 241
Військові медики отримали спеціалізований медичний транспорт та медичне обладнання від норвежців

У межах робочого візиту учасників норвезького благодійного фонду «HMM Helsehjelp» до Командування медсил ЗС України, відбулася передача спеціалізованого медичного транспорту та медичного обладнання для підрозділів Медичних сил.

Про це повідомили у Командуванні медсил. 

Як зазначив командувач МС ЗС України, генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, допомога українських партнерів є важливою для медичної служби Збройних Сил України, адже інтенсивність бойових дій на фронті диктує нові правила для медиків. 

«Наші фахівці повинні швидко, ефективно та якісно надавати допомогу пораненим і травмованим на усіх етапах медичної евакуації. Дякуємо нашим партнерам, які поділяють наші цінності та розуміють потребу у наданні якісної медичної допомоги кожному військовослужбовцю, який отримав поранення»,– зазначив Анатолій Казмірчук.

Серед запрошених був присутнім командир військово-медичного клінічного центру Північного регіону полковник медичної служби Едуард Хорошун, який зауважив про необхідність наближення кваліфікованої медичної допомоги до постраждалих внаслідок бойових дій:

«Вкрай важливими, станом на сьогодні, є спеціалізовані мобільні пункти медичних підрозділів Збройних Сил України вздовж лінії зіткнення з ворогом. Розосередження наших медичних підрозділів та безпека як пацієнтів, так і персоналу для нас – понад усе» – каже Едуард Хорошун.

Голова БФ «HMM Helsehjelp» Тур Фредерік Мюллер підкреслив, що зусилля партнерів були зосереджені на тому, щоб обладнані машини змогли змінювати свою локацію відповідно до оперативної обстановки на полі бою для того, щоб гарантувати безпеку і пацієнтів, і медичного персоналу.

Вже сьогодні автомобілі вирушать у медичні підрозділи для порятунку наших поранених Захисників України.

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024