Судово-медичні експерти: для лікарів-інтернів відкрито 44 вакансії в регіонах

31 Травня 2024, 16:43
Судово-медичні експерти: для лікарів-інтернів відкрито 44 вакансії в регіонах 1559
Судово-медичні експерти: для лікарів-інтернів відкрито 44 вакансії в регіонах

Інтернатура за спеціальністю «Судово-медична експертиза» – це нововведення 2024 року. Раніше, щоб стати судмедекспертом, лікарі проходили інтернатуру за спеціальністю «Патологічна анатомія» та додатково вивчали судово-медичну експертизу. 

З цього року, згідно з наказом МОЗ України, випускники медичних вишів можуть проходити інтернатуру з судово-медичної експертизи, включаючи курс з судово-медичної патоморфології, повідомили на сторінці МОЗ у фейсбуці

«Під час війни навантаження на судмедекспертів зростає, особливо в прифронтових регіонах. Підготовка інтернів із судово-медичної експертизи – важливий компонент реорганізації галузі. Вони навчатимуться проводити специфічні лабораторні дослідження. Практичне навчання відбуватиметься на базі лабораторій бюро судмедекспертизи, які переходять у сферу управління МОЗ та дооснащуються сучасним обладнанням», – зазначає головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Навчання триватиме два роки. Програма включає міжнародні стандарти, сучасні методи експертиз, документальне оформлення та роботу з високоточним обладнанням. 

Цього року для інтернів відкрито 44 вакансії за спеціалізацією «Судово-медична експертиза» в регіонах. 

Читайте також: До сфери управління МОЗ перейшли 16 обласних бюро судмедекспертизи, решта – на фінальному етапі

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром