Ковельське МТМО підтвердило статус чистого та безпечного для пацієнта закладу охорони здоров’я

30 Травня 2024, 14:38
Ковельське МТМО підтвердило статус чистого та безпечного для пацієнта закладу охорони здоров’я 322
Ковельське МТМО підтвердило статус чистого та безпечного для пацієнта закладу охорони здоров’я

Фахівці Асоціації «СОІК» (Служба організації інфекційного контролю) та Асоціації медичних сестер України провели черговий гігієнічний аудит в рамках програми «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Медичний персонал медичного закладу продемонстрував високу обізнаність та гарні практичні навички у забезпеченні стандартів чистоти, повідомили на сторінці Ковельського МТО. 

Підтримка цього статусу підтверджує професіоналізм і злагодженість роботи усієї команди, комплексний підхід до прибирання приміщень з чітким розподілом завдань та контролем їх виконання, зазначають у медзакладі.

Тож, 25 сертифікатів отримали відділення центральної районної лікарні, пологового будинку, дитячого консультативного відділення поліклініки та міська АЗПСМ №5.

«Дякую представниці Асоціації «СОІК» Наталії Лебедюк за проведення навчальних тренінгів та плідну співпрацю.

Ця відзнака є особливо важливою у час війни. Адже поряд з іншими пацієнтами у нас проходять лікування та реабілітацію наші захисники. Ми робимо все можливе для збереження їхнього життя та здоров’я у комфортних і безпечних умовах. Сумлінне виконання обов’язків медичним персоналом та дотримання вимог інфекційного контролю роблять Ковельське МТМО чистим та безпечним для пацієнтів та зберігають за ним статус одного з кращих в Україні», – зазначив генеральний директор закладу Валентин Вітер.

Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024