У Рівненській обласній лікарні вивчали новий досвід лікування інсульту

30 Травня 2024, 09:57
У Рівненській обласній лікарні вивчали новий досвід лікування інсульту 586
У Рівненській обласній лікарні вивчали новий досвід лікування інсульту

Лікарі-невропатологи та радіологи з Рівненської області зібралися в захисному укритті обласної лікарні задля участі в науково-практичній конференції «Менеджмент гострого мозкового інсульту. Клінічний маршрут пацієнта в Рівненській області».

Про це повідомили на сайті обласного закладу. 

Близько 40 лікарів з різних медичних установ Рівненщини змогли більше дізнатися про лікування інсульту за новими стандартами та протоколами. Головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Неврологія», завідувач Обласного інсультного центру Олександр Погребняк розповів колегам про клінічний маршрут пацієнта при гострому мозковому інсульті та «бріджинг-терапію» – поєднання двох стратегій при лікуванні гострого ішемічного інсульту.

Запрошений лікар-невропатолог інсультного центру клінічної лікарні «Феофанія» Дмитро Гриниха виступив із доповіддю «Нейровізуалізація в найгострішому періоді гострого мозкового інсульту». Такий метод діагностики має одне з головних значень при виборі подальшого лікування, тож лікарі мали змогу почути чимало корисної інформації.

Завідувач Нейрохірургічного відділення Сергій Кузнєцов ознайомив колег із роботою свого підрозділу та оперативними втручаннями, які виконують фахівці при геморагічному та ішемічному інсульті. За словами лікаря, у таких випадках важлива взаємодія невролога та хірурга.

Не менш важливою частиною в лікуванні хворих після інсультів є реабілітація. У Рівненській лікарні працює сучасний обласний реабілітаційний центр, у якому фахівці продовжують працювати над відновленням пацієнтів.

«Наші фахівці завжди відкриті до співпраці, навчання та обміну досвідом з колегами, аби в кожному медзакладі пацієнти отримували якісну медичну допомогу», – зазначають у лікарні. 

 

Коментарі
03 Червня 2024, 13:23
Відновлення після інсульту якісними рослинними комплексами, замовляй тут https://dnsp.com.ua/ua/g22689304-reabilitatsiya-sosudov-otzyv
Коментар
25/06/2024 Вівторок
25.06.2024
24.06.2024